Power Plant D-Li90 Pentax (DV00DV1281)

Код товару: К000000294
Фото: Power Plant D-Li90 Pentax (DV00DV1281)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Pentax D-Li90 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Pentax D-Li90. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї Pentax D-Li90 з фотокамерою або відеокамерою.
Назва: Pentax D-Li90
Ємність: 1600 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7,4V Потужність
: 11.84Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального
PENTAX D-LI90 з K - 500 K-5 II K-5 IIs K-7

 

 

Power Plant D-Li90 Pentax (DV00DV1281) - в електронному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Акумулятори для фото-відео А також інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Акумулятор за собівартістю. Щоб правильно вибрати Акумулятор, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Power Plant і Вам будуть показані всі Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Panasonic. Якщо з'явилися при купівлі Power Plant D-Li90 Pentax (DV00DV1281) Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Івано-Франківську якомога швидше.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1600 mAh
Напряжение7,4V