Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208)

Код товару: К000000303
Фото: Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208)

У наявності

Ціна: 799 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant Sony NP-FH50 - це сучасна літієво-іонна батарея для фото і відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Sony NP-FH50. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Sony NP-FH50 з Вашою камерою або відеокамерою.
Назва: Sony NP-FH50
Місткість: 1050 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 6,8V
Потужність: 7.1Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

 

Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208) - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо потрібно вибрати Акумулятори для фото-відео або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Акумулятор на вигідних умовах. Щоб правильно підібрати Акумулятор, за допомогою фільтрів. Введіть: Power Plant і перед вами будуть усі Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Товари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Power Plant. З'явилися при покупці Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилання прийде в Вінниці в необхідні терміни.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1050mAh
Напряжение6,8V