Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208)

Код товару: К000000303
Фото: Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208)

У наявності

Ціна: 799 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant Sony NP-FH50 - це сучасна літієво-іонна батарея для фото і відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Sony NP-FH50. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Sony NP-FH50 з Вашою камерою або відеокамерою.
Назва: Sony NP-FH50
Місткість: 1050 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 6,8V
Потужність: 7.1Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

 

Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Акумулятори для фото-відео або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-маркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Акумулятор на кращих умовах. Щоб простіше було підібрати Акумулятор, Скористайтеся навігацією. Введіть: Power Plant і перед вами будуть Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які є у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Panasonic. Виникли при замовленні Power Plant NP-FH50 Sony (DV00DV1208) Запитайте наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Кривому Розі максимально швидко.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1050mAh
Напряжение6,8V