Power Plant Fuji NP-W126 (DV00DV1316)

Код товару: К000000521
Фото: Power Plant Fuji NP-W126 (DV00DV1316)

У наявності

Ціна: 699 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Fuji NP-W126 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Fuji NP-W126. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті" і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Fuji NP-W126 з Вашою камерою або відеокамерою.
Назва: Акумулятор Fuji NP - W126
Ємність: 1100mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.2V
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців


Power Plant Fuji NP-W126 (DV00DV1316) - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Акумулятори для фото-відео фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Акумулятор на вигідних умовах. Щоб простіше було підібрати Акумулятор, за допомогою зручної навігації. Введіть: Power Plant і Вам будуть показані всі Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Canon. З'явилися під час замовлення Power Plant Fuji NP-W126 (DV00DV1316) Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення заберіть у Сумах в потрібні терміни.

Основные характеристики
ТипLi-ion
Емкость1100mAh
Напряжение7.2V