Power Plant EN-EL4 Nikon (DV00DV1039)

Код товару: К000000560
Фото: Power Plant EN-EL4 Nikon (DV00DV1039)

У наявності

Ціна: 1 799 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Nikon EN-EL4 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Nikon EN-EL4. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Nikon EN-EL4 c Вашою камерою або відеокамерою.

Power Plant EN-EL4 Nikon (DV00DV1039) - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Акумулятори для фото-відео А також інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Акумулятор за доступною ціною. Щоб вам простіше було вибрати Акумулятор, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Power Plant і Ви побачите, які доступні для замовлення Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені світовими виробниками, наприклад Powerex. Якщо виникли під час вибору Power Plant EN-EL4 Nikon (DV00DV1039) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Одесі у стислі строки.

Назва: Nikon EN-EL4
Ємність: 2600 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Потужність: 28.9Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального NIKON EN-EL4, EN -EL4e

Використовується з камерами:

D2H, D2Hs, D2X, D2Xs, D3, D3S, D3X, F6