Benro A48TDS4

Код товару: К000000568
Фото: Benro A48TDS4

У наявності

Ціна: 5 376 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Монопод Benro A48TDS4 виконаний з магній-алюмінієвого сплаву та комплектується відеоголовкою Benro S4. Дана модель призначена для відеокамер та фотоапаратів вагою до 4 кг і забезпечує хорошу стійкість та плавний хід у професійній відеозйомці у польових умовах.

особливості:

  • Лапки на шарнірному з'єднанні в основі монопода для додаткової жорсткості.
  • Чотирьохсекційна нога з цанговими затискачами.
  • Кистовий страхувальний ремінь.
  • Відеоголовка з плавним ходом та швидкознімним майданчиком.
     

Benro A48TDS4 - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Моноподи або інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Монопод за собівартістю. Щоб не витрачати час на вибір Монопод, за допомогою фільтрів. Введіть: Benro і Ви побачите, які доступні для замовлення Моноподи Benro. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Benro. З'явилися під час замовлення Benro A48TDS4 Запитайте наших професіоналів. Посилання прийде в Костянтинівці без затримок.

Характеристики монопода A48TD:
Максимальне навантаження: 4кг
Вага: 1.9кг
Висота в складеному стані: 68см
Максимальна робоча висота: 184см Кількість
секцій: 4
Матеріал: алюмінієво-магнієвого сплаву

Характеристики голови Benro S4: Максимальне навантаження : 4.0кг . QR6 (сумісна з Manfrotto 501PL) Нахил: +90°/-75° Панорамування: 360° Різьбові з'єднання: 1/4, 3/8 дюйма Матеріал: Магній Комплектація Benro A48TDS4 (KIT): монопода Benro A48TD голова Benro S4 че та транспортування комплект регулювального інструменту