Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191)

Код товару: С000004075
Фото: Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Fuji NP-95 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Fuji NP-95. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Fuji NP-95 c Вашою камерою або відеокамерою.

Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191) - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно купити Акумулятори для фото-відео та інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Акумулятор з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Акумулятор, за допомогою зручної навігації. Введіть: Power Plant і Ви побачите, які доступні для замовлення Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів сумнівів бути не може Товари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Power Plant. З'явилися при покупці Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191) Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Києві в швидкі терміни.

Назва: Fuji NP-95
Ємність: 1800mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 3.7V
Потужність: 6.7Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального FUJIFILM NP-95, RICOH DB -90
Підходить до моделей RICOH?
GXR GXR Mount A12 GXR P10
FUJIFILM: 
FinePix F30, FinePix F31