Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191)

Код товару: С000004075
Фото: Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191)

У наявності

Ціна: 599 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant для Fuji NP-95 – це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Fuji NP-95. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Fuji NP-95 c Вашою камерою або відеокамерою.

Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191) - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Акумулятори для фото-відео А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Акумулятор за доступною ціною. Щоб максимально просто підібрати Акумулятор, за допомогою фільтрів. Введіть: Power Plant і перед вами будуть Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Якщо виникли під час підбору Power Plant NP-95 Fuji (DV00DV1191) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Транспортуємо продукцію в Одесі в потрібні терміни.

Назва: Fuji NP-95
Ємність: 1800mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 3.7V
Потужність: 6.7Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Акумулятор можна використовувати замість оригінального FUJIFILM NP-95, RICOH DB -90
Підходить до моделей RICOH?
GXR GXR Mount A12 GXR P10
FUJIFILM: 
FinePix F30, FinePix F31