Zoom H4n Pro

Код товару: К000000633
Фото: Zoom H4n Pro

У наявності

Ціна: 10 650 10 405 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Аудіорекордер Zoom H4n Pro

Чистий запис. Ще краще ніж раніше.

Фахівці Звукової лабораторії Zoom постійно працюють над тим, щоб покращити продуктивність та функціонал своєї лінійки аудіорекордерів. Нова розробка H4n Pro включає всі якості попередньої моделі і піднімає їх на новий рівень.

H4n Pro – це не просто покращена версія старої моделі, вона перевершує свого попередника H4nSP у всіх відношеннях. Просунуті X/Y-мікрофони, неймовірно природні підсилювачі, а також наднизький шумовий поріг дозволять вам записувати запис будь-якого типу: від гоночних змагань до чутного співу птахів.
Це абсолютно новий стандарт польового аудіозапису.

Ідеальний вибір для фільммейкера

H4n Pro оснащений необхідним набором функцій, що роблять його ідеальним вибором для запису звуку для вашого кінопроекту. Вбудовані X/Y-мікрофони дозволяють якісно захоплювати навколишнє звучання, а завдяки двом поєднаним входам ви також зможете підключити до H4n Pro свої власні мікрофони. Рекордер також оснащений виходом Line/Headphone, за допомогою якого легко підключитись до камери та подавати на неї високоякісне аудіо з мікрофона.

Незрівнянна якість запису на концертах

Pro-модель ідеально підходить для запису живих виступів. H4n PRO витримує гучність аж до 140 дБ SPL, завдяки чому він впорається до будь-якого завдання, починаючи від важкого металу, що розриває голову, і закінчуючи глибокими басами музики в стилі EDM. Записуючи виступи на H4n Pro, ви можете об'єднати лінійний сигнал* з вашого пульта мікшера разом з навколишнім звуком концертного залу.

*Лінійний рівень +4dBu не підтримується.

Для подкастерів та журналістів

Поєднання гнучкості, компактності та високої якості запису робить аудіорекордер H4n Pro справжньою знахідкою для подкастера, журналіста, логера тощо. Підтримка фантомного живлення дозволить вам використовувати петличний мікрофон під час репортажів або інтерв'ю. На всіх ваших записах буде зроблено відмітку про час, що полегшить їхню синхронізацію з відео при постпродакшні. Крім того, ви можете вбудовувати аудіопотік у відео в режимі реального часу за допомогою 1/8-дюймового стерео роз'єму.

Ваша мобільна студія

Рекордер H4n Pro дозволяє здійснювати овердабінг, записувати в режимі Punch-In, застосовувати студійні інструментальні ефекти та емулятори. Цього функціонала достатньо, щоб з нуля створювати власні композиції. Версія Pro може також виступати як 2-канальний USB-аудіоінтерфейс для ПК і Mac. Підключіть до роботи вашу програму для роботи зі звуком та використовуйте Cubase LE, який входить до комплекту H4n Pro.

Якісні мікрофонні підсилювачі

Pro-версія H4n оснащена такими ж високоякісними та безшумними мікрофонними передсилювачами, як і на топових моделях рекордерів Zoom H5 H6, що дозволяє записувати та відтворювати аудіо як до 24 біт/96 кГц. Покращений шумовий поріг (-120 dbU EIN) захищає ваші записи від шумів та звукових артефактів.

Вбудований стерео запис

Стерео запис за технологією X/Y дозволяє покрити широку область, одночасно захоплюючи звук із центру джерела з максимальною чистотою та якістю. Різноспрямовані мікрофони можна встановити під кутом 90 градусів для запису сигналу з вузької області або під кутом 120 градусів для покриття широкого простору.

H4n Pro оснащений вбудованим MS-декодером для запису за технологією Mid-Side із зовнішніх мікрофонів. Він дозволяє вам регулювати ширину стере ополя, що особливо корисно при саунд-дизайні та проведенні трансляцій.

Входи та виходи

Входи
H4n Pro оснащений двома поєднаними роз'ємами, до яких можна підключати XLR-кабелі, або балансні і небалансні 1/4-дюймові кабелі, що передають мікрофонний, лінійний або інструментальний сигнали. На будь-який з роз'ємів можна подати фантомне живлення (+24 або +48 Вольт). Крім того, тут є 1/8-дюймовий мікрофонний роз'єм для зовнішніх джерел аудіо, включаючи петличні мікрофони, що потребують 2.5В Plug-in живлення.

Виходи
Завдяки 1/8-дюймовому лінійному виходу з виділеним регулятором гучності ви можете здійснювати прямий моніторинг ваших записів у режимі реального часу. Крім того, H4n Pro оснащений вбудованим монофонічним динаміком, завдяки якому можна швидко відтворювати щойно зроблені записи. На додаток до цього, пристрій оснащено USB-портом для швидкої передачі файлів, оновлення прошивки, а також для використання його як 2-канальний аудіоінтерфейс.

Форм-фактор

Оновлений, ергономічний прогумований корпус ідеально підійде для використання в польових умовах або для встановлення на відеокамеру, а роз'єми XLR/TRS, що замикаються, подбають про ідеальну міцність підключення вашого мікрофона. Легкість транспортування робить рекордер H4n Pro дуже зручним рішенням для мобільного запису.

Три режими запису

Режим стерео використовує для запису вбудований X/Y мікрофон (або зовнішні мікрофони), що зручно використовувати для запису живих виступів, гру на акустичних інструментах, діалоги, інтерв'ю і т.п.

У 4-канальному режимі можна записувати сигнал з X/Y-мікрофона, а також з двох входів одночасно. Цей режим чудово підходить для одночасного запису живого звуку з приміщення та сигналу з мікшерної консолі.

Мультитрековий режим перетворює ваш рекордер на справжню мобільну 4-трекову студію з вбудованими ефектами, функціями овердаббінгу та можливістю роботи з раніше записаними аудіофайлами.

Функції запису

Попередній запис (для 4-канального/стерео режиму)
Функція попереднього запису подбає про те, щоб ви ніколи не запізнювалися з початком запису. Пристрій постійно прослуховує навколишній звук і зберігає останні дві секунди*, перш ніж натиснути кнопку запису.

*Одну секунду під час запису в 96k або в 4-канальному режимі.

Автоматичний запис (для 4-канального/стерео режиму)
Ця функція дозволяє H4n Pro автоматично розпочинати запис, коли рівень звуку досягає певного рівня, який задав користувач. Крім того, тут є функція автоматичної зупинки запису, яка припиняє запис, коли рівень сигналу падає нижче заданого рівня.

Дистанційне керування

Використовуйте опціональний пульт RC4, щоб керувати вашим H4n Pro на відстані. RC4 дозволяє починати та зупиняти запис, здійснювати перемотування файлів, перемикатися між входами, а також регулювати рівні запису та відтворення.

Вбудовані ефекти

Аудіорекордер Zoom H4n Pro оснащений набором ефектів та емуляторів студійного рівня. На ваш вибір пропонується широкий набір ефектів, який включає компресор, лімітер, реверберацію, ділей, луна, фільтр верхніх частот та інші.

Крім того, пристрій оснащений вбудованим метрономом, тюнером, а також десятками емуляторів підсилювачів та ефектів, призначених для електро та бас-гітар. Крім того, ви можете зациклювати відтворення ваших записів, регулюючи при цьому пітч і швидкість на ваш розсуд, що, по суті, перетворює H4n Pro на Phrase Training-пристрій.

Типи файлів

H4n Pro, що підтримуються, підтримує аудіо як у форматі WAV, так і в MP3. Він підтримує 16 та 24-бітові WAV-файли з частотою дискретизації 44,1 та 96 кГц. У WAV-файлах автоматично проставляється час, що робить їх BWF-сумісними та полегшує синхронізацію з відео при постпродакшні.

Термін служби батареї та час запису

Ручний рекордер Zoom H4n Pro живиться від двох батарейок типу АА, і може працювати до 6 годин у нормальному режимі або до 10 годин у режимі STAMINA. Опціональний мережний адаптер AD-14 дозволяє підключати ваш H4n Pro до звичайної розетки.

H4n Pro підтримує SD та SDHC-карти об'ємом до 32 гігабайт. На графіці нижче показано максимальний час запису для різних типів файлів та обсягів карток пам'яті.

Програмне забезпечення для роботи зі звуком

У комплект поставки рекордера Zoom H4n Pro входить безкоштовна ліцензія на програмне забезпечення Steinberg Cubase LE для створення та мікшування музики, а також звуковий редактор WaveLab LE. Таким чином у ваших руках буде повноцінний набір інструментів для роботи зі звуком. Створюйте власну музику, використовуючи режим аудіоінтерфейсу, або розширте ваші можливості за допомогою програмного забезпечення Steinberg.

У комплект поставки Zoom H4n Pro входить:
Cubase LE8 для Mac OS X 10.9/10.10 та Windows 7/8/8.1
Wavelab LE8 для Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10 та Windows 7/8/8.1/10

 

 

Zoom H4n Pro - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Рекордери або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Рекордер за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Рекордер, за допомогою фільтрів. Введіть: Zoom і перед вами відкриються всі необхідні для вас Рекордери Zoom. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Zoom. З'явилися під час підбору Zoom H4n Pro Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлену продукцію можна отримати в Вінниці без затримок.