Power Plant NB-13L Canon (DV00DV1403)

Код товару: К000000676
Фото: Power Plant NB-13L Canon (DV00DV1403)

У наявності

Ціна: 1 499 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Акумулятор PowerPlant Canon NB-13L це сучасна літієво-іонна батарея для фото та відеокамер, яка забезпечить тривалий час автономної роботи Вашого пристрою.
Акумулятор PowerPlant це повноцінний аналог оригінального акумулятора Canon Canon NB-13L. У виробництві використані тільки високоякісні елементи живлення та японські чіпи оригінальних виробників, тому акумулятор має високу енергетичну щільність, низький саморозряд, зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність "ефекту пам'яті"
і здатність швидко перезаряджати його не досягаючи повної розрядки, можна віднести до ключових переваг.
Фірма PowerPlant гарантує безпеку використання батареї PowerPlant Canon Canon NB-13L з Вашою камерою або відеокамерою.
Акумулятор можна використовувати замість оригінального  CANON NB-13L.
Підходить до моделі  CANON  PowerShot G7 X

 

 

Power Plant NB-13L Canon (DV00DV1403) - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Акумулятори для фото-відео А також інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Акумулятор З вигодами? Щоб максимально просто вибрати Акумулятор, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Power Plant І Ви побачите перелік з Акумулятори для фото-відео Power Plant. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Samsung. Якщо виникли при купівлі Power Plant NB-13L Canon (DV00DV1403) Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Дніпропетровське якомога швидше.

Назва: Акумулятор PowerPlant Canon NB-13L
Ємність: 1200 mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 3.6V
Потужність: 4.3 Wh
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців