Chako Ремінь DSLR Quick Strap (double) Steel

Код товару: С000004718
Фото: Chako Ремінь DSLR Quick Strap (double) Steel

У наявності

Ціна: 1 189 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Эргономичный и надежный разгрузочный ремень, рассчитанный на работу с двумя зеркальными камерами. Камеры крепятся при помощи резьбового соединения для установки на штатив. Система ремней с неопреновыми наплечными вставками эффективно перераспределяет вес, используемой аппаратуры и позволяет фотографу не уставать даже во время продолжительных сессий.

Продуманная система регулировки, позволяет настроить ремень в соответствии с вашими габаритами и размерами и весом используемого оборудования. Стоит отметить, что на груди есть два дополнительных ремешка с карабинами, на которых можно закрепить дополнительные аксессуары, небольшую камеру или сумку.

Chako Ремінь DSLR Quick Strap (double) Steel - в інет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Ремені для фотоапаратів фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Ремінь за гарною ціною? Щоб точно підібрати Ремінь, за допомогою зручної навігації. Введіть: Chako і Ви побачите, які доступні для замовлення Ремені для фотоапаратів Chako. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад National Geographic. Якщо виникли при купівлі Chako Ремінь DSLR Quick Strap (double) Steel Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлену продукцію можна отримати в Україні у мінімальні терміни.