Peak Design ASH Slide Camera Sling Strap (SL-AS-3)

Код товару: С000007766
Фото: Peak Design ASH Slide Camera Sling Strap (SL-AS-3)

У наявності

Ціна: 3 350 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  Універсальний ремінь із фірмовою системою кріплення та регулювання для дзеркальних та компактних камер. Ремінь має патентовану систему карабінів Peak Design Anchor Link, що дозволяє швидко від'єднати камеру або замінити її на інший апарат. Також у комплект включено швидкознімний майданчик стандарту Peak Design, завдяки якому камеру можна встановити на штатив або монопод. Інноваційна система налаштування дає можливість миттєво змінювати довжину ременя 99 см до 145 см. 

    Дизайн передбачає носіння камери як на шиї, так і через плече. Дві сторони ременя мають різні властивості: одна сторона гладка, щоб мобільно привести камеру в робоче положення, а інша з нанесеними силіконовими смужками, які запобігають ковзанню при використанні ременя на шиї чи плечі. Якісний нейлон армований спеціальним волокном та може витримати навантаження до 90 кг. Майданчик та елементи кріплення виконані з анодованого алюмінію. У постачання включено чохол та додатковий комплект карабінів.

 

Peak Design ASH Slide Camera Sling Strap (SL-AS-3) - на сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Ремені для фотоапаратів або інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Ремінь за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Ремінь, за допомогою навігації. Введіть: Peak Design І Ви побачите перелік з Ремені для фотоапаратів Peak Design. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Power Plant. Якщо виникли при купівлі Peak Design ASH Slide Camera Sling Strap (SL-AS-3) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлений товар можна отримати Костянтинівці без затримок.

Характеристики Peak Design Slide Ash (SL-AS-3):
 
Матеріал: армований нейлон, алюміній, пластик, силікон
 
Мінімальна довжина: 99 см
 
Максимальна довжина: 145 см
 
Ширина: 45 мм
 
Різьбові з'єднання для камери: 1/4 дюйми