Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27"

Код товару: С000006277
Фото: Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27"

Очікується

Ціна: 1 411 1 304 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Парасолька-софтбокс Godox  – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі або предмета на виїзній зйомці з використанням накамерних спалахів.

 

Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27" - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Парасолі студійні або інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Парасолі студійні з хорошими знижками. Щоб правильно вибрати Парасолі студійні, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і Ви побачите список з Парасолі студійні Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Mircopro. Виникли при замовленні Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27" Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Доставка проводиться Слов'янське в потрібні терміни.

Розмір 50x70 см застосовується для зйомки поясних та ростових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки. Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає і направляє світло.
Подвійні спиці виконані з пластику, чаша парасольки-октагону – з термостійкого нейлону.