Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27"

Код товару: С000006277
Фото: Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27"

У наявності

Ціна: 1 411 1 304 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Парасолька-софтбокс Godox  – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі або предмета на виїзній зйомці з використанням накамерних спалахів.

 

Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27" - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Парасолі студійні або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Парасолі студійні за гарною ціною? Щоб легко було підібрати Парасолі студійні, скористайтеся зручною системою. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Парасолі студійні Godox. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Bowens. Виникли при замовленні Godox Зонт-софтбокс 50x70см/20"x27" Запитайте наших фахівців. Фототовари можна отримати в Україні без затримок.

Розмір 50x70 см застосовується для зйомки поясних та ростових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки. Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає і направляє світло.
Подвійні спиці виконані з пластику, чаша парасольки-октагону – з термостійкого нейлону.