Rime Lite Парасолька чорно-срібляста 110 см UBBS

Код товару: С000007790
Фото: Rime Lite Парасолька чорно-срібляста 110 см UBBS

У наявності

Ціна: 660 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Парасолька чорно/срібляста

Парасолька чорно-срібляста Rime Lite UBBS забезпечує рівномірний, але досить жорсткий і більш контрастний світловий потік, що імітує сонячне світло в безхмарний день.

Парасолька чорно/срібляста Rime Lite має діаметр 110 см і забезпечує на портретах круглі рефлекторні відображення в очах моделі, що виглядає набагато природніше, ніж відображення квадратних або прямокутних софтбоксів.

Відбитий від парасольки світло, залежно від поставлених завдань, може бути як малюючим, і заповнюючим. Втрати світла на відображення менші, ніж при застосуванні білої парасольки. Колірна температура джерела світла не змінюється. Компактний розмір парасольки дозволяє використовувати її як у студії, так і на виїзді.

Парасолька чорно/срібляста Rime Lite відрізняється надійною, продуманою конструкцією, виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, стійких до високих температур, що дає можливість використовувати його для професійної зйомки з потужними джерелами світла.

 

Rime Lite Парасолька чорно-срібляста 110 см UBBS - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Парасолі студійні або інші аксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Парасолі студійні З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на підбір Парасолі студійні, за допомогою зручної навігації. Введіть: Rime Lite і Ви побачите, які доступні для замовлення Парасолі студійні Rime Lite. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Rime Lite. Якщо з'явилися при підборі Rime Lite Парасолька чорно-срібляста 110 см UBBS Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари можна забрати в Івано-Франківську у стислі строки.

Модель UBBS
Колір  чорно/сріблястий
Діаметр (см) 110
Гарантія (міс) 12