SmallRig Cold Shoe (1241)

Код товару: С000010472
Фото: SmallRig Cold Shoe (1241)

У наявності

Ціна: 231 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Кріплення холодний черевик SmallRig Cold Shoe призначене для встановлення на свій фотоапарат компактного мікрофону, камерного відеосвітла, фотоспалаху.
Встановлюється будь-яку клітину для камер, а також кронштейни, планки та інші кріплення з отворами з різьбленням 1/4"-20 або M2.5.
Білі стрілки на холодному черевику показують правильний напрямок ковзання аксесуара, що дозволяє правильно та швидко монтувати кріплення.
 
Вигнуті всередину фаски SmallRig Cold Shoe 1241 запобігають випаданню або випадковому зняттю камерних відеоаксесуарів.
 
 

SmallRig Cold Shoe (1241) - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Клітини та аксесуари або інші елементи фотототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. З каталогу підберіть Клітина та аксесуари за ринковими розцінками? Щоб легше було підібрати Клітина та аксесуари, за допомогою наших фільтрів. Введіть: SmallRig і Ви побачите список з Клітини та аксесуари SmallRig. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад SmallRig. З'явилися при покупці SmallRig Cold Shoe (1241) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна отримати Івано-Франківську у мінімальні терміни.

Сумісність: клітини SmallRig або інші клуні з різьбовими кріпленнями 1/4”-20 та M2.5;
Кріплення для аксесуарів: кріплення під холодний черевик;
Монтаж на клітини: за допомогою 1 х гвинта 1/4”-20 та 2 х гвинтів M2.5;
Матеріал: алюміній;
Розмір: 25 x 25 x 9 мм;
Вага: 13 р.