SmallRig Screw Set (MB2734)

Код товару: С000010497
Фото: SmallRig Screw Set (MB2734)

У наявності

Ціна: 630 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набор винтов SmallRig MB2734 используется для монтажа и фиксации аксессуаров видеосъемки на клетки для фотоаппаратов, компактных видеокамер. В нем есть винты с головками под шлицевую, крестообразную отвертку, шестигранный ключ.

Набор SmallRig MB2734 применяется для крепления аксессуаров SmallRig: рельсовых зажимов, планок, ручек, держателей, кабельных зажимов и т.д. Поскольку винты стандартные, то они могут также применяться для монтажа операторских аксессуаров и дополнительного оборудования фото- и видеосъемки на ручные риги, стабилизаторы и штативные системы других брендов.

Комплектация:
2 x винта 1/4" под шлицевую отвертку;
8 x винтов 1/4" под шестигранный ключ;
2 x винта 3/8" под шлицевую отвертку;
4 x винта M2;
2 x винта M2.5 под шестигранный ключ;
4 x винта M3;
4 x винта M4 под шестигранный ключ;
1 x кейс.

SmallRig Screw Set (MB2734) - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Клітини та аксесуари або інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Клітина та аксесуари за бюджетною ціною? Щоб правильно вибрати Клітина та аксесуари, за допомогою наших фільтрів. Введіть: SmallRig і перед вами будуть усі Клітини та аксесуари SmallRig. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад SmallRig. З'явилися під час замовлення SmallRig Screw Set (MB2734) Питання можна задати нашим фахівцям. Надсилання проводиться в Івано-Франківську у стислі строки.

Технические характеристики:
- Материал:
      винты: нержавеющая сталь;
      кейс: пластик;
- Вес: 78 г (комплект).