AccPro Груша CL-04

Код товару: С000011424
Фото: AccPro Груша CL-04

У наявності

Ціна: 113 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Груша для чищення оптики AccPro CL-04 використовується для видалення пилу з поверхні сенсора, а також із нутрощів корпусу камери.
Також модель буде корисною в мікроелектроніці і з механізмами годинника.
З зворотного боку виробу розташований повітряний клапан, який забирає повітря із задньої частини груші, а з зворотного боку груші знаходиться пластиковий звужений повітропровід, який видує повітря досить потужним спрямованим потоком.
 
 

AccPro Груша CL-04 - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Засоби для чищення оптики фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Засіб для чищення оптики зі знижками? Щоб правильно підібрати Засіб для чищення оптики, за допомогою наших фільтрів. Введіть: AccPro і Вам будуть показані всі Засоби для чищення оптики AccPro. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Lenspen. Якщо виникли під час підбору AccPro Груша CL-04 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна отримати Львові в необхідні терміни.

Висота: 9 см;
Діаметр: 4см.