AccPro Груша CL-04

Код товару: С000011424
Фото: AccPro Груша CL-04

У наявності

Ціна: 120 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Груша для чищення оптики AccPro CL-04 використовується для видалення пилу з поверхні сенсора, а також із нутрощів корпусу камери.
Також модель буде корисною в мікроелектроніці і з механізмами годинника.
З зворотного боку виробу розташований повітряний клапан, який забирає повітря із задньої частини груші, а з зворотного боку груші знаходиться пластиковий звужений повітропровід, який видує повітря досить потужним спрямованим потоком.
 
 

AccPro Груша CL-04 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Засоби для чищення оптики А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Засіб для чищення оптики за економною ціною? Щоб простіше було підібрати Засіб для чищення оптики, за допомогою фільтрів. Введіть: AccPro І Ви побачите перелік з Засоби для чищення оптики AccPro. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися при покупці AccPro Груша CL-04 Питання можна задати нашим фахівцям. Товари можна забрати в Хмельницькому своєчасно.

Висота: 9 см;
Діаметр: 4см.