Schneider B+W Набір чистячих засобів 2X (Серветка+Opticlean 50 ml)

Код товару: С000012294
Фото: Schneider B+W Набір чистячих засобів 2X (Серветка+Opticlean 50 ml)

У наявності

Ціна: 961 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W Набір для догляду та чищення 2X (Серветка + Opticlean 50 ml)
Набір B+W для догляду та чищення 2X включає:
- Серветка B+W Photo-Clear, виготовлена з високотехнологічної мікрофібри, без хімічних речовин і пуху. Її можна прати та використовувати знов і знов з тими ж властивостями. Спеціальна розробка Schneider для просвітленої оптики та MRC фільтрів. Технологія мікрофібри. Ультрам'яка тканина, що відповідає найвищим вимогам, виготовляється з рослини, яка росте тільки в Японії.
 - Спрей Opticlean 50 ml без спирту. Біорозкладний спрей наноситься на високочутливі оптичні поверхні, видаляє стійкі частинки бруду, які неможливо видалити тільки щіткою або серветкою з мікрофібри. Спрей простий у використанні, він не залишає слідів або розводів на лінзах чи інших оптичних поверхнях.
 
 
 

Schneider B+W Набір чистячих засобів 2X (Серветка+Opticlean 50 ml) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Засоби для чищення оптики або інші аксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Виберіть із пропозицій Засіб для чищення оптики за гарною ціною? Щоб легше було підібрати Засіб для чищення оптики, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Засоби для чищення оптики Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Lenspen. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W Набір чистячих засобів 2X (Серветка+Opticlean 50 ml) Питання можна уточнити у наших фахівців. Фототовари можна отримати в Тернополі у стислі строки.