Arsenal ALPHA 10 фотосумка

Код товару: С000011734
Фото: Arsenal ALPHA 10 фотосумка

У наявності

Ціна: 863 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Arsenal Alpha 10 - легка і компактна фотосумка конічної форми, що вміщає невелику дзеркальну камеру з зум-об'єктивом середніх розмірів і невеликі додаткові аксесуари. Щільні стінки захищають камеру від ударів, спеціальна конструкція основного клапана з гніздами для карт пам'яті, забезпечує додатковий захист передньої частини сумки.

З боків розташовані невеликі кишені з сітки, а на передній частині кишеня на блискавці, в якому захований чохол-дощовик і відсік для додаткових акумуляторів. З тильного боку маємо відділення на блискавці, в якому зручно зберігати документи. Крім традиційного наплечного ременя, сумку можна переносити за допомогою зручної ручки, розташованої на верхньому клапані.

 
Характеристики:
Матеріал поліестер 1680D
Розміри внутрішні 14 x 16 x 10.5 см
Розміри зовнішні 17 x 18 x 13.5 см
 

Arsenal ALPHA 10 фотосумка - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Сумки для фото-відео техніки А також інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Сумка вигідно? Щоб правильно вибрати Сумка, Скористайтеся навігацією. Введіть: Arsenal і Ви побачите всі необхідні Сумки для фото-відео техніки Arsenal. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Case Logic. Якщо виникли під час підбору Arsenal ALPHA 10 фотосумка Запитайте наших професіоналів. Посилання прийде в Кременчуці в необхідні терміни.

Характеристики:
Матеріал поліестер 1680D
Розміри внутрішні 14 x 16 x 10.5 см
Розміри зовнішні 17 x 18 x 13.5 см