Viltrox EF-FX2 0.71 x (EF-Fujifilm X)

Код товару: С000011777
Фото: Viltrox EF-FX2 0.71 x (EF-Fujifilm X)

У наявності

Ціна: 7 400 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перехідник (адаптер) Viltrox EF-FX2 Speed Booster 0.71x
Дозволяє встановити об'єктиви Canon з байонетом EF на камери Fujifim з байонетом X-mount. Пристрій повністю синхронізує роботу камери та об'єктива, зберігаючи повну працездатність автофокусу, оптичної стабілізації, контролю діафрагми та інших функцій.
 
Для компенсації кроп-фактора в конструкцію додано систему лінз (4 елементи/4 групи) для APS-C сенсора. Фокусна відстань збільшується в 0,71 раза, а діафрагма на 1 ступінь, і тепер ви можете знімати на кроп-матрицю як на повнокадрову. Корпус виконаний із міцного, але легкого авіаційного алюмінію, а контакти мають золоте покриття для більш точної передачі сигналу. Також є порт micro USB, за допомогою якого ви можете оновлювати прошивку адаптера
 
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Байонет об'єктива: Canon EF
Байонет камери: Fujifim X-mount
Матеріал: алюміній
Вага без упакування: 145 г
Вага з пакованням: 280 г
Габарити: 68×68×28 мм
 
 
 
 

Viltrox EF-FX2 0.71 x (EF-Fujifilm X) - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Адаптери та інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Адаптер на кращих умовах. Щоб запросто підібрати Адаптер, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Viltrox І Ви побачите перелік з Адаптери Viltrox. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Viltrox. З'явилися під час замовлення Viltrox EF-FX2 0.71 x (EF-Fujifilm X) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна отримати Олександрії без затримок.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Байонет об'єктива: Canon EF
Байонет камери: Fujifim X-mount
Матеріал: алюміній
Вага без упакування: 145 г
Вага з пакованням: 280 г
Габарити: 68×68×28 мм