Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

Код товару: С000011820
Фото: Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

У наявності

Ціна: 25 830 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

Високопродуктивний телеконвертер, збільшує фокусну відстань об'єктивів Nikon серії Z в 2 рази без збільшення мінімальної відстані фокусування. Повна підтримка всіх функцій об'єктива.
 
Оптична схема включає в себе один асферичний елемент, а так само имее покриття Super Integrated Coating, яке забезпечує чудову різкість і дозволяє вести зйомку з високим дозволом і рівнем контрасту. Цей компактний і легкий телеконвертер стане зручним підмогою в ситуаціях, коли немає можливості взяти з собою додатковий телескопічний об'єктив.
 
Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г
 
 

Nikon Teleconverter Z TC-2.0x - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Адаптери фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Адаптер зі знижками? Щоб максимально просто підібрати Адаптер, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Nikon і перед вами з'явиться Адаптери Nikon. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими фірмами, наприклад Canon. З'явилися під час замовлення Nikon Teleconverter Z TC-2.0x Запитайте наших професіоналів. Доставка проводиться Олександрії своєчасно.

Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г