Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

Код товару: С000011820
Фото: Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

У наявності

Ціна: 25 471 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

Високопродуктивний телеконвертер, збільшує фокусну відстань об'єктивів Nikon серії Z в 2 рази без збільшення мінімальної відстані фокусування. Повна підтримка всіх функцій об'єктива.
 
Оптична схема включає в себе один асферичний елемент, а так само имее покриття Super Integrated Coating, яке забезпечує чудову різкість і дозволяє вести зйомку з високим дозволом і рівнем контрасту. Цей компактний і легкий телеконвертер стане зручним підмогою в ситуаціях, коли немає можливості взяти з собою додатковий телескопічний об'єктив.
 
Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г
 
 

Nikon Teleconverter Z TC-2.0x - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Адаптери або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Адаптер зі знижками? Щоб максимально просто вибрати Адаптер, за допомогою фільтрів. Введіть: Nikon і перед вами відкриються всі необхідні для вас Адаптери Nikon. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад Viltrox. З'явилися при покупці Nikon Teleconverter Z TC-2.0x Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Львові максимально швидко.

Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г