Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

Код товару: С000011820
Фото: Nikon Teleconverter Z TC-2.0x

У наявності

Ціна: 24 419 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

Високопродуктивний телеконвертер, збільшує фокусну відстань об'єктивів Nikon серії Z в 2 рази без збільшення мінімальної відстані фокусування. Повна підтримка всіх функцій об'єктива.
 
Оптична схема включає в себе один асферичний елемент, а так само имее покриття Super Integrated Coating, яке забезпечує чудову різкість і дозволяє вести зйомку з високим дозволом і рівнем контрасту. Цей компактний і легкий телеконвертер стане зручним підмогою в ситуаціях, коли немає можливості взяти з собою додатковий телескопічний об'єктив.
 
Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г
 
 

Nikon Teleconverter Z TC-2.0x - на сайті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Адаптери або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Адаптер за низькою ціною? Щоб запросто підібрати Адаптер, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Nikon і Ви побачите доступні для замовлення Адаптери Nikon. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими фірмами, наприклад Canon. Якщо з'явилися при виборі Nikon Teleconverter Z TC-2.0x Запитайте наших менеджерів. Посилку отримаєте Кам'янець-Подільському в швидкі терміни.

Втрата світла для цього конвертера становить 2 стопа.
Розміри: 72 x 32.5 мм
Вага: 270 г