Canon Wireless controller LC-5

Код товару: 13310
Фото: Canon Wireless controller LC-5

У наявності

Ціна: 14 951 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Canon LC-5 – набір бездротового дистанційного керування на інфрачервоних променях із розширеним (близько 100 метрів) радіусом дії. Пристрій розроблений для професіоналів, досвідчених фотографів та сучасних любителів. Дозволяється використовувати з усіма фотокамерами Canon EOS, що мають роз'єм дистанційного керування N3.

Комплект Canon LC-5 складається з двох частин – приймача та передавача. Приймач встановлюється в гарячий черевик (є також пристрої для закріплення приймача так, щоб він не перешкоджав установки зовнішнього спалаху) і підключається до роз'єму дистанційного керування типу N3. Приймач живиться від чотирьох акумуляторів (NiMH або NiCD) або батарейок розміру AA. Передавач також живиться від чотирьох акумуляторів (NiMH або NiCD) або батарейок розміру AA.

Основні особливості:

  • радіус дії близько 100м
  • чотири режими керування (зйомка одного кадру, серійна зйомка, тестовий режим та 3,5 секундна затримка спуску затвора)
  • дворівневий перемикач дозволяє індивідуально керувати виміром і спуском затвора з функціями, подібними до кнопки спуску затвора і може бути переведений в однокроковий режим
  • три канали передачі дозволяють керувати трьома фотокамерами окремо або одночасно всіма (коли перемикач каналу встановлений у позицію «All»)

 

Canon Wireless controller LC-5 - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Пульти д/к для фотоапаратів або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Пульт д/к для фотоапарата за бюджетною ціною? Щоб швидко підібрати Пульт д/к для фотоапарата, за допомогою навігації. Введіть: Canon і Ви побачите доступні для замовлення Пульти д/к для фотоапаратів Canon. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Nikon. З'явилися при покупці Canon Wireless controller LC-5 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлений товар можна отримати Кропивницькому без затримок.