Тканевая салфетка для протирки оптики. Сожержит специальные волокна, позволяющие убирать загрязнение с оптических элементов не повреждая покрытий.
Салфетки - B+W - специальная разработка Schneider для мульти просветленной оптики и МС, MRC фильтров. Технология микрофибр. Сверхмягкая ткань, соответствующая этим требованиям, изготовляется из растения произрастающего только в Японии.
Schneider B+W Серветка для чищення оптики Photo Clear - на кращому сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Засоби для чищення оптики А також інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Засіб для чищення оптики за собівартістю. Щоб не витрачати час на вибір Засіб для чищення оптики, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Засоби для чищення оптики Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. Виникли при замовленні Schneider B+W Серветка для чищення оптики Photo Clear Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Рівному в потрібні терміни.