Lenspen Серветка для чищення оптики FC-1

Код товару: С000000504
Фото: Lenspen Серветка для чищення оптики FC-1

У наявності

Ціна: 199 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Серветка для чищення з мікрофібри

Високоякісна тканина з мікрофібри – безпечна для будь-яких покриттів та поверхонь, вбирає жир та вологу, збирає пил, при цьому не залишаючи жодного ворсу! Може бути випрана і знову багаторазово використана без будь-якої втрати як чистка. За допомогою цієї серветки Ви можете не лише утримувати в чистоті свою техніку та оптику, а й у будь-який момент точно відкалібрувати "баланс білого" Вашої цифрової камери.

Делікатна серветка Microfibre підходить для догляду за цифровими фото та відео камерами, мобільними телефонами, телевізорами, аудіо апаратурою, CD's, CD-ROMs, DVDs, комп'ютерами, фотокопіювальними пристроями, ювелірними виробами, музичними інструментами, скляним посудом, кришталем та ін.

 

Lenspen Серветка для чищення оптики FC-1 - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Засоби для чищення оптики або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Засіб для чищення оптики за собівартістю. Щоб легко було підібрати Засіб для чищення оптики, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Lenspen і перед вами відкриються всі необхідні для вас Засоби для чищення оптики Lenspen. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Power Plant. З'явилися під час підбору Lenspen Серветка для чищення оптики FC-1 Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення можна отримати Хмельницькому без затримок.