Arsenal ARS-1120

Код товару: 03116
Фото: Arsenal ARS-1120

У наявності

Ціна: 398 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Штатив Arsenal ARS-1120 - це високоякісний штатив початкового рівня, який забезпечить стабільність під час зйомки, і має малу власну вагу, всього 0.5кг., Що робить його прекрасним вибором для зйомок в місцевості, де немає можливості брати велике і важке обладнання. Штатив розрахований для роботи з обладнанням вагою до 1.5кг.
 
Конструкція ніжок штатива Arsenal ARS-1120 складається з чотирьох секцій, і завдяки цьому довжина штатива в складеному стані складає всього 35 см. Що робить його компактним і зручним при транспортуванні.
 
Штатив Arsenal ARS-1120 обладнаний незмінною, високоточною 2D головою. Центральна штанга штатива обладнана підйомним механізмом, що забезпечує зручність і комфорт під час зйомки. Трипод Arsenal ARS-1120 має широкий діапазон робочих висот, від 35 см. До 110см.

Arsenal ARS-1120 - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Штативи або інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Штатив за гарною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Штатив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Arsenal і перед вами будуть Штативи Arsenal. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не думати про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Manfrotto. З'явилися при виборі Arsenal ARS-1120 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Сумах у стислі строки.

Призначення: Універсальний
Висота в складеному стані: 35см.
Мінімальна робоча висота: 35см.
Максимальна робоча висота: 110см.
Кількість секцій: 4
Максимальне навантаження: 1.5кг.
Матеріал: алюмінієвий сплав
Вага: 0.5кг.
Виробник: Arsenal