Manfrotto MK290XTA3-2W

Код товару: С000006255
Фото: Manfrotto MK290XTA3-2W

У наявності

Ціна: 10 357 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Штатив 290 Xtra – ідеальне рішення з погляду стабільності для фотографів любителів. 290 Xtra - 3-секційний штатив, найбільший у лінійці 290, з алюмінієвими ногами і верхньою основою, що покращує жорсткість, зносостійкість та продуктивність. Алюмінієві запірні важелі ніг із регульованим натягом дозволяють нівелювати будь-які наслідки використання штатива, що виникають з часом.
Ключовою особливістю штатива є чотири регулювання кута нахилу ніг, які дають свободу для вашої творчості. Центральна колона додає гнучкості під час зйомки, дозволяючи збільшити діапазон мінімальної та максимальної висоти зйомки. Нові гумові накладки на ноги додають зручність захоплення та ергономічність. Штатив поставляється в комплекті з наплічною сумкою.
Даний штатив 290 Xtra поставляється в комплекті з полегшеною рідинною головою з алюмінію, з ручкою панорамування та швидкознімним майданчиком з подвійною системою безпеки. Ідеально підходить для камер вагою 4 кг.
Особливості:
  • 4 регульовані кутові позиції ніг
  • Наднадійні алюмінієві регульовані замки
  • Новий гумовий наконечник для покращення зчеплення
  • 2-осьова рідинна голова 128 відмінно підходить для відео
  • Спеціальна плечова сумка для максимізації транспортабельності

Manfrotto MK290XTA3-2W - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Штативи або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Виберіть із асортименту Штатив за економною ціною? Щоб правильно підібрати Штатив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Manfrotto і Ви побачите список з Штативи Manfrotto. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Arsenal. Якщо з'явилися при купівлі Manfrotto MK290XTA3-2W Запитайте нашого менеджера. Замовлений товар можна отримати Павлограді у мінімальні терміни.

Виробник

Manfrotto
 

Матеріал

Алюміній
 

Вага

2,56 кг
 

Максимальне навантаження

5 кг
 

Максимальна висота

170 см
 

Мінімальна висота

40 см
 

У складеному стані, см

70 см