Mircopro ультра-легкий 5 в 1 RD-024 102х168см

Код товару: С000006322
Фото: Mircopro ультра-легкий 5 в 1 RD-024 102х168см

У наявності

Ціна: 1 620 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібаються на блискавку. Кожна сторона чохла, включаючи дві виворітні, являє собою поверхню, що відображає: білого, чорного, срібного, золотого кольорів. 

Срібний відбивач – найчастіше використовуваний фотографами. Він відображає великий відсоток світла, що потрапляє на поверхню, тому не дуже добре підійде для зйомки з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в більш холодні тони. Як і срібний, відбиває великий відсоток світла, але зі зміною колірної температури в теплі тони. Білий колір відбиває менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час зйомки з яскравим сонячним світлом. Хороший також тим, що не впливає на температуру кольору. Чорний відбивач поглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для зйомки бликуючих поверхонь, наприклад, для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами, тінь.

Mircopro ультра-легкий 5 в 1 RD-024 102х168см - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Відбивачі або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Відбивач З вигодами? Щоб легше було підібрати Відбивач, за допомогою зручної навігації. Введіть: Mircopro і Вам будуть показані всі Відбивачі Mircopro. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при виборі Mircopro ультра-легкий 5 в 1 RD-024 102х168см Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Надсилання проводиться в Ужгород без затримок.