Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K)

Код товару: С000006777
Фото: Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K)

У наявності

Ціна: 759 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Концентратор  USB Transcend TS-HUB2K  дозволить власникам сучасних ультрабуків та легких та тонких ноутбуків практично моментально розширити кількість доступних роз'ємів високопродуктивного інтерфейсу USB 3.0 , забезпечуючи можливість одночасного підключення до одного порту комп'ютера до чотирьох різних пристроїв.

Крім того,  USB Transcend TS-HUB2K   отримує живлення від USB-інтерфейсу та не вимагає підключення зовнішнього адаптера. А тонкий та компактний корпус робить максимально зручним його використання у дорозі.

Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K) - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Кардрідери А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Кардрідер за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Кардрідер, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Transcend і Ви побачите всі необхідні Кардрідери Transcend. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Kingston. Виникли при покупці Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K) Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари заберіть в Кременчуці у стислі строки.