Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K)

Код товару: С000006777
Фото: Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K)

У наявності

Ціна: 800 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Концентратор  USB Transcend TS-HUB2K  дозволить власникам сучасних ультрабуків та легких та тонких ноутбуків практично моментально розширити кількість доступних роз'ємів високопродуктивного інтерфейсу USB 3.0 , забезпечуючи можливість одночасного підключення до одного порту комп'ютера до чотирьох різних пристроїв.

Крім того,  USB Transcend TS-HUB2K   отримує живлення від USB-інтерфейсу та не вимагає підключення зовнішнього адаптера. А тонкий та компактний корпус робить максимально зручним його використання у дорозі.

Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Кардрідери або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. З асортименту виберіть Кардрідер за економною ціною? Щоб швидко підібрати Кардрідер, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Transcend І Ви побачите перелік з Кардрідери Transcend. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Sony. Виникли при виборі Transcend USB 3.0 HUB 4 ports (TS-HUB2K) Запитайте нашого менеджера. Замовлення можна отримати Полтаві якомога швидше.