Manfrotto MVMXPRO500

Код товару: С000007656
Фото: Manfrotto MVMXPRO500

У наявності

Ціна: 16 892 грн

Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Новий 4-х секційний монопод Manfrotto MVMXPRO500 зроблений для фотографів, які потребують додаткової висоти, щоб виділитися з натовпу або освоїти широкий діапазон кутів зйомки. Нова лінійка моноподів Manfrotto успадкувала ідеальне поєднання жорсткості та безпеки від професійної лінійки штативів серії 190 та 055.
В основі знаходиться база Manfrotto FLUIDTECH Base (MVMXPROBASE). Інноваційне рішення FLUIDTECH, завдяки сферичній системі, розташованій всередині основи, дозволяє досягти бездоганної плавності монопода Manfrotto XPRO Monopod+ у всіх напрямках: параномування, нахил та поворот. Три висувні ніжки роблять його надзвичайно портативним у складеному стані та дозволяють брати із собою всюди.
Manfrotto MVMXPRO500 є 4-х секційним моноподом, який розкладається на висоту 203см і підтримує вагу до 5кг. D-подібна трубка дозволяє знімати плавно та стабільно, підвищуючи опір проти обертання, та дозволяє рухатися так швидко, як вам потрібно. У поєднанні з QPL системою, яка жорстко блокує важіль на плоскій стороні трубки монопода, зводяться до нуля небажані судомні рухи. Петля на зап'ясті та прогумована верхня частина монопода додають комфорту у використанні та впевненості у виробі.
Manfrotto MVMXPRO500 використовує потужну систему контрбалансу від MVH500AH для керування важким обладнанням, таким як камери зі знімною оптикою, нестандартні, габаритні HDSLR камери. Набір дуже легкий і компактний, але впевнено підтримує камеру вагою до 5кг. Поєднання плавності ходу, забезпеченої одночасно системою FLUIDTECH і 500й головкою, роблять цей монопод це ідеальним вибором для вимогливих відеооператорів. Завдяки зручному адаптеру EasyLink з різьбленням 3/8", ви зможете прикріпити аксесуари безпосередньо до відеоголовки. Для монтажу камери в комплекті йде швидкознімний майданчик Manfrotto 500PLONG.
 

Manfrotto MVMXPRO500 - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Моноподи або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Монопод за собівартістю. Щоб правильно вибрати Монопод, Скористайтеся навігацією. Введіть: Manfrotto і Ви побачите всі необхідні Моноподи Manfrotto. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не сумніватися як товар. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими компаніями, наприклад Slik. Якщо з'явилися при підборі Manfrotto MVMXPRO500 Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення отримаєте Слов'янське у стислі строки.

 • Виробник
   
  Manfrotto
 • Висота (см)
   
  203
 • Розмыр в складеному вигляді (см)
   
  78
 • Навантаження (кг)
   
  5
 • Матеріал
   
  алюминієвий сплав
 • Додатково
   
  Кількість секцій: 4