National Geographic 2344

Код товару: С000009457
Фото: National Geographic 2344

У наявності

Ціна: 2 713 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Сумка National Geographic Small Shoulder Bag NG 2344 (NG 2344)
Плечова сумка малого розміру призначена для транспортування та захисту невеликих D/SLR-камер або камкордерів із аксесуарами та особистими речами.
 
Дві модульні перегородки National Geographic Small Shoulder Bag NG 2344 (NG 2344) служать для організації внутрішнього простору. Велика передня кишеня для аксесуарів. Дві невеликі зовнішні кишені для мобільного телефону і MP3-плеєра. Плоский задню кишеню для аксесуарів та особистих речей. Спеціальна сполучна петля для додаткових предметів. Відкидний клапан, який забезпечує захист для всього вмісту сумки. Пряжка для швидкого доступу до обладнання. Широкий плечовий ремінь. Міцна ручка.
 
Характеристики:
Вага (г): 450
Розміри (мм): 170x150x210
Матеріал: матер'яний
Плечовий ремінь
Ручка для перенесення
Зовнішніх відділень: 4
Знімні перегородки
Тип: сумка
За призначенням: для фотоапаратів
 
 
 

National Geographic 2344 - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Сумки для фото-відео техніки А також інші фототовари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Сумка з хорошими знижками. Щоб не витрачати час на вибір Сумка, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: National Geographic і Ви побачите, які доступні для замовлення Сумки для фото-відео техніки National Geographic. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Lowepro. З'явилися під час замовлення National Geographic 2344 Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Тернополі в необхідні терміни.

Характеристики:
Вага (г): 450
Розміри (мм): 170x150x210
Матеріал: матер'яний
Плечовий ремінь
Ручка для перенесення
Зовнішніх відділень: 4
Знімні перегородки
Тип: сумка
За призначенням: для фотоапаратів