National Geographic 2344

Код товару: С000009457
Фото: National Geographic 2344

У наявності

Ціна: 2 548 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Сумка National Geographic Small Shoulder Bag NG 2344 (NG 2344)
Плечова сумка малого розміру призначена для транспортування та захисту невеликих D/SLR-камер або камкордерів із аксесуарами та особистими речами.
 
Дві модульні перегородки National Geographic Small Shoulder Bag NG 2344 (NG 2344) служать для організації внутрішнього простору. Велика передня кишеня для аксесуарів. Дві невеликі зовнішні кишені для мобільного телефону і MP3-плеєра. Плоский задню кишеню для аксесуарів та особистих речей. Спеціальна сполучна петля для додаткових предметів. Відкидний клапан, який забезпечує захист для всього вмісту сумки. Пряжка для швидкого доступу до обладнання. Широкий плечовий ремінь. Міцна ручка.
 
Характеристики:
Вага (г): 450
Розміри (мм): 170x150x210
Матеріал: матер'яний
Плечовий ремінь
Ручка для перенесення
Зовнішніх відділень: 4
Знімні перегородки
Тип: сумка
За призначенням: для фотоапаратів
 
 
 

National Geographic 2344 - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Сумки для фото-відео техніки А також інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Сумка за низькою ціною? Щоб точно підібрати Сумка, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: National Geographic і Ви побачите доступні для замовлення Сумки для фото-відео техніки National Geographic. Як бачите, все досить просто. Не варто сумніватися як товари. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Peak Design. Виникли при замовленні National Geographic 2344 Запитайте наших менеджерів. Товари можна забрати в Хмельницькому якомога швидше.

Характеристики:
Вага (г): 450
Розміри (мм): 170x150x210
Матеріал: матер'яний
Плечовий ремінь
Ручка для перенесення
Зовнішніх відділень: 4
Знімні перегородки
Тип: сумка
За призначенням: для фотоапаратів