Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка

Код товару: С000011741
Фото: Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 999 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Fancier Kingkong II 40
 
Об`єм і габарити даної моделі, припускають її використання з дзеркальними камерами і об'єктивами середнього розміру. Якість виготовлення і продуманість конструкції відповідають вимогам професіонала або досвідченого любителя. Сумка забезпечує високий рівень комфорту і захисту обладнання від води, пилу і механічних впливів. Вона виготовлена ​​з щільного нейлону, з зовнішньої сторони є захисна вставка з термопластика, а внутрішній простір захищений знімними вставками з ПВХ. При виробництві Fancier Kingkong II 40 використовується якісна фурнітура і блискавки.
 
Основне відділення дозволяє розмістити камеру середніх розмірів з об'єктивом, спалах або додатковий об'єктив, крім того там є три кишені для зберігання карт пам'яті. Доступ до основного відділення здійснюється через великий верхній клапан або допоміжний клапан, розташований на торці сумки. На зовнішніх гранях розташовані кишені для зберігання невеликих аксесуарів. Спеціальне відділення для зберігання документів знаходиться з тильного боку сумки. Крім наплечного ременя на верхній межі є зручна ручка для перенесення. Для додаткового захисту від дощу і пилу, сумка комплектується спеціальним чохлом.
 
Характеристики Fancier Kingkong II 40:
Внутрішні габарити: 27.5/16/18 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 31/21/25 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 695 гр.
 

Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Сумки для фото-відео техніки або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Сумка за гарною ціною? Щоб правильно вибрати Сумка, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Fancier і Ви побачите доступні для замовлення Сумки для фото-відео техніки Fancier. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад National Geographic. Виникли при виборі Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлений товар можна отримати Дніпрі якомога швидше.

Характеристики Fancier Kingkong II 40:
Внутрішні габарити: 27.5/16/18 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 31/21/25 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 695 гр.