Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка

Код товару: С000011741
Фото: Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 840 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Fancier Kingkong II 40
 
Об`єм і габарити даної моделі, припускають її використання з дзеркальними камерами і об'єктивами середнього розміру. Якість виготовлення і продуманість конструкції відповідають вимогам професіонала або досвідченого любителя. Сумка забезпечує високий рівень комфорту і захисту обладнання від води, пилу і механічних впливів. Вона виготовлена ​​з щільного нейлону, з зовнішньої сторони є захисна вставка з термопластика, а внутрішній простір захищений знімними вставками з ПВХ. При виробництві Fancier Kingkong II 40 використовується якісна фурнітура і блискавки.
 
Основне відділення дозволяє розмістити камеру середніх розмірів з об'єктивом, спалах або додатковий об'єктив, крім того там є три кишені для зберігання карт пам'яті. Доступ до основного відділення здійснюється через великий верхній клапан або допоміжний клапан, розташований на торці сумки. На зовнішніх гранях розташовані кишені для зберігання невеликих аксесуарів. Спеціальне відділення для зберігання документів знаходиться з тильного боку сумки. Крім наплечного ременя на верхній межі є зручна ручка для перенесення. Для додаткового захисту від дощу і пилу, сумка комплектується спеціальним чохлом.
 
Характеристики Fancier Kingkong II 40:
Внутрішні габарити: 27.5/16/18 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 31/21/25 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 695 гр.
 

Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Сумки для фото-відео техніки або інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог АВС Фото. Виберіть із пропозицій Сумка за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Сумка, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Fancier і перед вами з'явиться Сумки для фото-відео техніки Fancier. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість товарів можна не переживати. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Lowepro. З'явилися під час підбору Fancier Kingkong ІІ 40 фотосумка Запитайте наших менеджерів. Замовлення можна отримати Чернівцях якомога швидше.

Характеристики Fancier Kingkong II 40:
Внутрішні габарити: 27.5/16/18 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 31/21/25 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 695 гр.