Hoya 46mm UX UV

Код товару: С000010228
Фото: Hoya 46mm UX UV

У наявності

Ціна: 379 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.

Hoya 46mm UX UV - в електронному магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із асортименту Фільтр З вигодами для себе? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Hoya і перед вами з'явиться все Фільтри Hoya. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як товари можна бути впевненими. Товари, які можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Hoya. Виникли при підборі Hoya 46mm UX UV Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилку отримаєте Дніпродзержинське в необхідні терміни.

Вигляд: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 46  мм.