Marumi DHG Circular PL(D) 49mm

Код товару: 05833
Фото: Marumi DHG Circular PL(D) 49mm

У наявності

Ціна: 1 722 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D)відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. СвітлофільтрMarumiDHG Circular PL(D)виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалевих поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Цей світлофільтр рекомендується використовувати для зйомки пейзажів, в результаті Ви отримаєте чудове яскраве небо та водну поверхню. Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.

Світлофільтри Marumi DHG Circular PL(D) виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Незважаючи на це, можна використовувати кришку для об'єктива і зовнішню бленду.

Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Світлофільтр  Marumi DHG Circular PL(D) підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

 

 

Marumi DHG Circular PL(D) 49mm - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Heliopan. З'явилися при покупці Marumi DHG Circular PL(D) 49mm Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення заберіть у Мелітополі своєчасно.