Marumi DHG Circular PL(D) 49mm

Код товару: 05833
Фото: Marumi DHG Circular PL(D) 49mm

У наявності

Ціна: 1 583 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D)відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. СвітлофільтрMarumiDHG Circular PL(D)виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалевих поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Цей світлофільтр рекомендується використовувати для зйомки пейзажів, в результаті Ви отримаєте чудове яскраве небо та водну поверхню. Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.

Світлофільтри Marumi DHG Circular PL(D) виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Незважаючи на це, можна використовувати кришку для об'єктива і зовнішню бленду.

Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Світлофільтр  Marumi DHG Circular PL(D) підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

 

 

Marumi DHG Circular PL(D) 49mm - в електронному каталозі abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Фільтр за ринковими розцінками? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. Не варто сумніватися як товари. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. Виникли при замовленні Marumi DHG Circular PL(D) 49mm Питання можна задати нашим фахівцям. Товар можна отримати в Костянтинівці в необхідні терміни.