Hoya 49mm UX UV

Код товару: С000010230
Фото: Hoya 49mm UX UV

У наявності

Ціна: 520 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.
 

Hoya 49mm UX UV - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Hoya і перед вами з'явиться Фільтри Hoya. Як бачите, все досить просто. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Якщо з'явилися при купівлі Hoya 49mm UX UV Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Чернігові якомога швидше.

Тип: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 49  мм.