Hoya 52mm UX UV

Код товару: С000010229
Фото: Hoya 52mm UX UV

У наявності

Ціна: 520 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.
 

Hoya 52mm UX UV - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр за бюджетною ціною? Щоб простіше було підібрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Hoya і перед вами будуть усі Фільтри Hoya. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо з'явилися при виборі Hoya 52mm UX UV Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Черкасах максимально швидко.

Тип: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 52  мм.