Hoya 67mm UX UV

Код товару: С000010231
Фото: Hoya 67mm UX UV

Нема в наявності

Ціна: 730 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.

Hoya 67mm UX UV - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр З вигодами? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Hoya і Ви побачите всі необхідні Фільтри Hoya. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна придбати у нас, створені світовими виробниками, наприклад Hoya. Виникли при замовленні Hoya 67mm UX UV Питання можна прояснити у наших фахівців. Посилання прийде в Кременчуці у стислі строки.

Вигляд: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 67  мм.