Hoya 77mm UX UV

Код товару: С000010232
Фото: Hoya 77mm UX UV

У наявності

Ціна: 1 020 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Ультрафіолетовий фільтр  HOYA UX UV  з водовідштовхувальним покриттям являє собою оновлену версію фільтра HMC UV(C) , орієнтований на користувачів початкового класу, що забезпечує високі стандарти якості з використанням сучасних технологій.
 
"UX" у назві серії означає - "User eXperience" - "Користувацький досвід",
 
Незважаючи на те, що УФ-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення при зйомці в таких місцях, де надлишок ПВ випромінювання, наприклад на морському узбережжі або в горах, що призводить до розмитих контурів або вицвілих і білуватих зображень. Антивідблиск покриття запобігає небажаним відображенням і збільшує коефіцієнт пропускання світла. Водовідштовхувальне покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду або відбитків пальців. Тонка рамка не утворює віньєтування навіть на ширококутних об'єктивах. Крім того, при постійному носінні - фільтр виконує захисну функцію для вашого об'єктива - від механічних пошкоджень.

Hoya 77mm UX UV - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Hoya і Вам будуть показані всі Фільтри Hoya. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Tamron. З'явилися при виборі Hoya 77mm UX UV Запитайте наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Україні в необхідні терміни.

Вигляд: захисний (UV);
Оправа: чорна, алюмінієва, тонка;
Покриття: водовідштовхувальне;
Діаметр: 77  мм.