SanDisk 256 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-256G-GN4IN)

Код товару: С000010339
Фото: SanDisk 256 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-256G-GN4IN)

У наявності

Ціна: 12 095 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 Розроблена для забезпечення швидкості, необхідної для роботи з плавним захопленням необробленого відео 4K з роздільною здатністю до 4096 x 2160, карта Extreme PRO CFexpress Type B 64 ГБ від SanDisk забезпечує швидкість чтення до 1700 МБ/с і швидкість запису до 1200 МБ/с, що забезпечує низьку затримку під час високошвидкісної записи та підвищує ефективність робочого процесу. Ця карта також навпаки сумісна з іншими камерами XQD, які використовують прошивку для включення CFexpress. У разі випадкового видалення файлу програма відновлення даних SanDisk RescuePRO Deluxe доступна для безкоштовного завантаження.

 

 

Швидкість, що перевершує інші картии

Високошвидкісний, послідовний запис і підвищена ефективність робочого процесу в порівнянні з існуючими картами SanDisk є результатом швидкості чтення до 1700 МБ / с і швидкості запису до 1200 МБ / с.

Плавне створення відео 4K

Форм-фактор CFexpress дозволяє захоплювати необроблене відео 4K зі стійкою продуктивністю з малою затримкою при записі відео.

Сумісність з XQD

Карта навпаки сумісна з деякими камерами XQD, в яких встановлена ​​прошивка, що дозволяє використовувати CFexpress. Карта CFexpress типу B з'єднує існуючі пристрої з технологіями майбутнього.

 

 

Відновлення файлів за допомогою програмного забезпечення RescuePRO Deluxe

Карта постачається з пропозицією завантаження програмного забезпечення для відновлення даних RescuePRO Deluxe. Це програмне забезпечення дозволяє легко відновлювати випадково видалені файли.
 
 

SanDisk 256 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-256G-GN4IN) - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Карти пам'яті та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Карта пам'яті з вигодами для бюджету Щоб легко підібрати Карта пам'яті, скористайтеся зручною системою. Введіть: SanDisk і перед вами з'явиться все Карти пам'яті SanDisk. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад SanDisk. З'явилися при виборі SanDisk 256 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-256G-GN4IN) Запитайте нашого менеджера. Замовлений товар можна отримати Кременчуці своєчасно.

  • Тип карти: CFexpress Тип B
  • Ємність накопичувача: 128 ГБ
  • Максимальна швидкість читання : 1700 МБ/с
  • Максимальна швидкість запису  : 1200 МБ/с