SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN)

Код товару: С000010336
Фото: SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN)

У наявності

Ціна: 5 201 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 Розроблена для забезпечення швидкості, необхідної для роботи з плавним захопленням необробленого відео 4K з роздільною здатністю до 4096 x 2160, карта Extreme PRO CFexpress Type B 64 ГБ від SanDisk забезпечує швидкість чтення до 1500 МБ/с і швидкість запису до 800 МБ/с, що забезпечує низьку затримку під час високошвидкісної записи та підвищує ефективність робочого процесу. Ця карта також навпаки сумісна з іншими камерами XQD, які використовують прошивку для включення CFexpress. У разі випадкового видалення файлу програма відновлення даних SanDisk RescuePRO Deluxe доступна для безкоштовного завантаження.

 

Швидкість, що перевершує інші карти

Високошвидкісний, послідовний запис і підвищена ефективність робочого процесу в порівнянні з існуючими картами SanDisk є результатом швидкості чтення до 1500 МБ / с і швидкості запису до 800 МБ / с.

Плавне створення відео 4K

Форм-фактор CFexpress дозволяє захоплювати необроблене відео 4K зі стійкою продуктивністю з малою затримкою при записі відео.

Сумісність з XQD

Карта навпаки сумісна з деякими камерами XQD, в яких встановлена ​​прошивка, що дозволяє використовувати CFexpress. Карта CFexpress типу B з'єднує існуючі пристрої з технологіями майбутнього.

Відновлення файлів за допомогою програмного забезпечення RescuePRO Deluxe

Карта постачається з пропозицією завантаження програмного забезпечення для відновлення даних RescuePRO Deluxe. Це програмне забезпечення дозволяє легко відновлювати випадково видалені файли.
 
 

SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN) - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно замовити Карти пам'яті або інші елементи фотототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Карта пам'яті зі знижками? Щоб вам простіше було підібрати Карта пам'яті, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: SanDisk і Ви побачите всі необхідні Карти пам'яті SanDisk. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Sony. Виникли при підборі SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товар можна отримати в Одесі в потрібні терміни.

  • Тип карти: CFexpress Тип B
  • Ємність накопичувача: 64 ГБ
  • Максимальна швидкість читання : 1500 МБ/с
  • Максимальна швидкість запису  : 800 МБ/с