SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN)

Код товару: С000010336
Фото: SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN)

У наявності

Ціна: 5 435 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 Розроблена для забезпечення швидкості, необхідної для роботи з плавним захопленням необробленого відео 4K з роздільною здатністю до 4096 x 2160, карта Extreme PRO CFexpress Type B 64 ГБ від SanDisk забезпечує швидкість чтення до 1500 МБ/с і швидкість запису до 800 МБ/с, що забезпечує низьку затримку під час високошвидкісної записи та підвищує ефективність робочого процесу. Ця карта також навпаки сумісна з іншими камерами XQD, які використовують прошивку для включення CFexpress. У разі випадкового видалення файлу програма відновлення даних SanDisk RescuePRO Deluxe доступна для безкоштовного завантаження.

 

Швидкість, що перевершує інші карти

Високошвидкісний, послідовний запис і підвищена ефективність робочого процесу в порівнянні з існуючими картами SanDisk є результатом швидкості чтення до 1500 МБ / с і швидкості запису до 800 МБ / с.

Плавне створення відео 4K

Форм-фактор CFexpress дозволяє захоплювати необроблене відео 4K зі стійкою продуктивністю з малою затримкою при записі відео.

Сумісність з XQD

Карта навпаки сумісна з деякими камерами XQD, в яких встановлена ​​прошивка, що дозволяє використовувати CFexpress. Карта CFexpress типу B з'єднує існуючі пристрої з технологіями майбутнього.

Відновлення файлів за допомогою програмного забезпечення RescuePRO Deluxe

Карта постачається з пропозицією завантаження програмного забезпечення для відновлення даних RescuePRO Deluxe. Це програмне забезпечення дозволяє легко відновлювати випадково видалені файли.
 
 

SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN) - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Карти пам'яті або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Карта пам'яті за ринковими розцінками? Щоб вам простіше було вибрати Карта пам'яті, за допомогою фільтрів. Введіть: SanDisk і перед вами з'явиться Карти пам'яті SanDisk. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Lexar. Якщо з'явилися при купівлі SanDisk 64 GB Extreme PRO CFexpress Card Type B (SDCFE-064G-GN4IN) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Посилання прийде в Полтаві в потрібні терміни.

  • Тип карти: CFexpress Тип B
  • Ємність накопичувача: 64 ГБ
  • Максимальна швидкість читання : 1500 МБ/с
  • Максимальна швидкість запису  : 800 МБ/с