Hoya 43mm UX II UV Filter

Код товару: С000011261
Фото: Hoya 43mm UX II UV Filter

У наявності

Ціна: 854 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

UV-фільтр Hoya UX II

Основний захист

UV-фільтр UX II із водовідштовхувальним покриттям — це модернізований фільтр HMC UV(C), який тепер інтегрований у нову стандартну серію класу UX II разом із фільтром UX II CIR-PL. UV-фільтр UX II — це абсолютно новий концептуальний продукт, орієнтований на користувачів початкового класу, який забезпечує високі стандарти якості з базовими та сучасними функціями.

«UX» у назві серії розшифровується як «User eXperience», щоб вказати на всі враження, які користувачі отримають, використовуючи ці фільтри та все, що супроводжується. Назвавши цю серію UX, ми прагнемо запропонувати користувачам кращі індивідуальні враження від усіх видів діяльності, пов’язаних із фотографією.

Хоча UV-промені не видно неозброєним оком, вони можуть впливати на зображення під час зйомки в таких місцях, як узбережжя або в горах, що призводить до розмитості контурів або вицвілих і білих зображень.

UV-фільтри можуть пригнічувати UV-спектр денного світла, що в основному спричиняє поганий вплив на зображення. Цей фільтр можна використовувати як з плівковими, так і з цифровими камерами, він забезпечує більш яскраві зображення. Крім того, завдяки постійному прикріпленню цей фільтр служить для щоденного захисту лінз.

ПОКРИТТЯ ПРОТИВІДБІЛКУ

Антиблікове покриття запобігає небажаним відблискам і підвищує світлопроникність.

ВОДООТШЛІКУВАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ

До антиблікового покриття додано водовідштовхувальне покриття. Це покриття відштовхує краплі води та полегшує очищення поверхні фільтра від бруду та відбитків пальців.

ТОНКА ОПРАВА

Тонка оправа гарантує відсутність віньєтування навіть для ширококутних об’єктивів.

Hoya 43mm UX II UV Filter - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Hoya і перед вами з'явиться все Фільтри Hoya. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фототовари, представлені у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при купівлі Hoya 43mm UX II UV Filter Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення заберіть у Полтаві в швидкі терміни.

Виробник Hoya
Тип UV
Розмір фільтра 43 мм