Blackmagic ATEM Mini Pro ISO (SWATEMMINIBPRISO)

Код товару: С000011330
Фото: Blackmagic ATEM Mini Pro ISO (SWATEMMINIBPRISO)

У наявності

Ціна: 24 148 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Відеомікшер Blackmagic Design ATEM Mini Pro HDMI

    Як і його попередник, ATEM Mini, ATEM Mini Pro від Blackmagic Design - це чотирьох вхідний прямий відеомікшер з інтегрованою панеллю керування, призначений для багатоканальної потокової передачі потокового HD-відео в Інтернет або мовних додатків з ігрових консолей, стрімів або HD-камери. Mini Pro грунтується на версії Mini з такими функціями, як швидкість передачі даних в реальному часі та інформація про стан, вбудований апаратний кодировщик, одночасний запис на USB-накопичувачі, заміна дисків за допомогою Blackmagic MultiDock, доданий запис , потокове кешування, генератор тимчасового коду, попередній перегляд програм в режимі мультивени, підтримка підрахунку і підтримка камер Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K і 4K для використання в якості джерел трансляцій.

 

    ATEM Mini Pro зберігає ті ж налаштування на задній панелі, на якій є чотири входи HDMI, а також вони можуть вводити відео високої чіткості до 1080p. Є також вихід HDMI для проектора або декількох точок огляду, вихід USB Type-C для запису HD-відео на комп'ютер і порт Ethernet RJ45 10/100/1000 для прямої потокової передачі в реальному часі, а також для управління системою і віддаленого управління і поновлення . Ви можете налаштувати частоту кадрів в залежності від якості вашого потоку, і немає необхідності в додатковому програмному забезпеченні для потокової передачі, оскільки Pro включає вбудований апаратний кодировщик.

    Покращена програмна панель управління ATEM використовується для управління і налаштування ATEM Mini Pro через USB або Ethernet і дозволяє контролювати швидкість передачі даних, рівень аудіо, конфігурацію і стан вашої прямої трансляції. Вбудована панель управління кольором має ту ж конфігурацію DaVinci Resolve, виключаючи будь-яку криву навчання. Розширені функції включають можливість завантажувати файл конфігурації XML, щоб спростити одночасну зміна всіх налаштувань.

    Панель управління оснащена такими ж зручними для перегляду кнопками управління з підсвічуванням, які дозволяють вибирати входи камери, управляти переходами, клавішами, налаштуваннями і DVE. ATEM Mini Pro має кілька кнопок з правого боку, наприклад, кнопку швидкого запису, яка дозволяє миттєво записувати стрім в реальному часі на підключене джерело USB, або, утримуючи цю кнопку, ви можете виконувати заміну дисків при використанні Blackmagic MultiDock, в разі якщо вам потрібно швидко приступити до редагування. Також були додані кнопки «On Air» і «Стрим» для миттєвого запуску і зупинки вашого потоку. Додані кнопки відеовиходу з правого боку дозволяють вибрати попередній перегляд програми для кожного джерела, таким чином ви можете бути впевнені, що кожне джерело готовий до роботи.

    ATEM Mini Pro має однакові висхідні і низхідні маніпулятори, покращений хроматичний ключ, два лінійних / яскравих маніпулятора, DVE перехідний маніпулятор, генератор шаблонів і колірні генератори. Також є підтримка медіа-програвача для заливки і ключових зображень, яка підтримує до 20 фотографій в форматах PNG, TGA, BMP, JPEG і TIFF.

 

 

Ключові характеристики:

 

 • 4-канальний HDMI-свічер, який використовується для онлайн трансляцій
 • Одночасне управління до чотирьох камер BMPCC 6K / 4K
 • Кнопка запису, попередній перегляд каналів, одночасний перегляд декількох каналів
 • Та ж задня панель, що й у ATEM Mini з додатовими кнопками і програмними функціями
 • Стрімове відео до 1080p HD
 • Апаратний перетворювач, завдяки якому немає необхідності в додатковому потоковому програмному забезпеченні
 • Контроль та налаштування тимчасового коду, а також статусу трансляції
 • Повна підтримка і функції управління для камер BMPCC 6K і 4K
 • Одночасний запис через USB
 • Інтеграція з MultiDock для перемикання жорсткого диска
 • Можливість налаштовувати додаткові параметри за допомогою файлів XML
 • Мульти- та попередній перегляд програм, графіки, статусу записи, статусу ефіру, вимірювача рівня звуку
 • Кнопки попереднього перегляду програм
 • Світловий індикатор управління для BMPCC 6К / 4К камери
 • Автоматична синхронізація тимчасового коду для всіх камер
 • Включає в себе один вихідний цифровий мікшер, завдяки якому ви можете додавати високоякісну графіку, таку як логотипи, заголовки та інше з вбудованого медіа-програвача через висновок програми прямої трансляції
 • Вбудований аудіомікшер дозволяє управляти як камерою, так і зовнішнім звуком з точним регулюванням рівня і балансу на всіх шести доступних аудіовходах і двох каналах. Мікшер має можливість вибору On / Off / Audio-Follow-Video на канал, плюс він має окреме регулювання посилення для кожного каналу, вимірювання рівня і піків, а також нові удосконалення аудіо
 • Вихід на монітор HDMI дозволяє вам бачити джерела, графіку, попередній перегляд і висновок програми на одному екрані
 • Один медіаплеєр відображається як джерела вхідного сигналу для вашого комутатора. Ви можете переходити до графіку у вигляді повнокадровому відео або передавати їх на маніпулятори для накладення відео. Підтримуються популярні формати зображень, такі як PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG і TIFF

 

Вбудовані переходи:

 

 • Обрізка: коли ви натискаєте кнопку обрізки, ATEM миттєво переключається з поточного джерела програми на джерело попереднього перегляду. Обрізки можуть бути виконані шляхом безпосереднього вибору джерел або натисканням кнопки обрізки для переходу до наступного джерела.
 • Змішування: змішування або розчинення створює поступовий перехід від одного джерела до іншого. Ви можете встановити тайминги, щоб вручну створити перехід.
 • Dip: точно так же, як мікс-переходи, Dip-перехід - це поступове змішання, яке включає в себе або суцільний колір, графіку або інший кліп між двома відеоджерелами. Зміна на чорний або білий між джерелами є найпопулярнішими, також ви можете використовувати логотипи або спонсорську графіком.
 • Стирання: вбудовані шаблони стирання включають кола, ромби, квадрати і багато іншого. Форми і візерунки можуть бути перевернуті або пом'якшені і навіть можуть мати індивідуальні кольорові рамки.
 • DVE: з потужним вбудованим процесором цифрових відеоефектів, або DVE, ви можете переміщати, обертати, стискати або переміщати живе відео з однієї камери на іншу з неймовірними вбудованими переходами. Переходи DVE можна перемикати і перевертати, що надає вам ще більше можливостей переходу.

 

 

Blackmagic ATEM Mini Pro ISO (SWATEMMINIBPRISO) - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо потрібно купити Відеомікшери або інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Відеомікшери зі знижками? Щоб правильно вибрати Відеомікшери, за допомогою навігації. Введіть: Blackmagic і перед вами будуть Відеомікшери Blackmagic. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Blackmagic. Якщо з'явилися при підборі Blackmagic ATEM Mini Pro ISO (SWATEMMINIBPRISO) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Броварах в потрібні терміни.

Специфікація:

Ефекти

Доступні шари - 5 M / E

Тип ефектів - 1 х DVE, Графіка, Переходи, Chroma Key, Alpha Key, Luma Key

Мікшування аудіосигналів - 2-канальний мікшування

Тип перемикання - кнопковий

Введення

Кількість джерел відеовхода - 4

Роз'єми відеовхода - 4 х HDMI мама

Формат введення відео - HDMI (10-Bit 4: 2: 2 YUV)

1080p: 23.98 / 24/25 / 29.97 / 30/50 / 59.94 / 60 fps

1080i: 50 / 59.94 / 60 fps

720p: 50 / 59.94 / 60 fps

Аудіовходи - 2 x 1/8 "/ 3,5 мм TRS стерео аналоговий

Вбудований аудіовхід - HDMI: 2-канальний (на вхід)

Виведення

Канали виведення відео - 1

Вихідний відео роз'єми - 1 x HDMI

Вихідний формат відео - HDMI / RJ45 (10-Bit 4: 2: 2 YUV)

1080p: 23.98 / 24/25 / 29.97 / 30/50 / 59.94 / 60 fps

Вбудований аудіовихід - HDMI: 2-канальний (на вихід)

Одночасне виведення - є

Вихід для монітора - 1 x HDMI

Інші входи / виходи - 1 х RJ45 LAN, синхронізація, індикатор, таймкод, прошивка, контроль введення / виведення

1 х USB Type-C Прошивка, управління входом / виходом

Основні

Сумісність з ОС - macOS 10.14 або новіше, Windows 10

Роз'єм живлення - 1 x Barrel (12 VDC)

Споживана потужність - 36 W

Діапазон робочих температур - від 5 до 40 ° C

Діапазон температур зберігання - від -10 до 60 ° C

Діапазон робочої вологості - від 0 до 90%

Розміри - 23.75 x 10.34 x 3.51 см

Вага - 550 г