Blackmagic ATEM Mini Extreme (SWATEMMINICEXT)

Код товару: С000011895
Фото: Blackmagic ATEM Mini Extreme (SWATEMMINICEXT)

У наявності

Ціна: 45 578 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     
Blackmagic Design ATEM Mini Extreme (SWATEMMINICEXT)
 
Опис:
Мікшери ATEM Mini доступні за ціною і дозволяють легко створювати якісний багатокамерний контент для онлайн-трансляцій на платформі YouTube і бізнес-презентацій через Skype або Zoom. Підключивши АТЕМ Mini, можна під’єднати до нього до 8 високоякісних відеокамер в прямому ефірі. Також можна підключити комп'ютер зі слайдами PowerPoint або ігрові консолі. Для створення ефекту картинка в картинці і цілого ряду інших ефектів є вбудований процесор DVE. Всі моделі ATEM Mini мають порт USB, який працює як вебкамера і сумісний з будь-яким стрімінговим ПЗ, а ATEM Mini Pro і ATEM Mini Extreme додатково підтримують стрімінг в реальному часі і запис на USB-диски. ATEM Mini навіть має приховані трансляційні функції для професійної роботи.
 
ATEM Mini Extreme
Ця модель має вісім HDMI-входів, два окремих HDMI-виходу, кілька USB-портів і роз'єм для навушників. Також передбачені чотири хромакей, 6 DVE ефектів картинка в картинці, два медіаплеєра і моніторинг з можливістю відображення до 16 вікон.
 
Зручне і просте рішення в роботі 
Жоден інший видеомикшер не відрізняється такою винятковою простотою в роботі, так як для вибору одного з джерел досить просто натиснути кнопку з відповідним номером. Зміна зображення можна виконувати звичайним перемиканням (CUT) або з використанням різних переходів (AUTO), серед яких не тільки звичне розчинення, а й занурення в колір, цифрові ефекти з заміщенням і стисненням. Крім того, Ви можете додати ефект картинка в картинці і розташувати зображення і фон на свій смак. Медіаплеєри забезпечують зберігання титрів та графіки при завантаженні за допомогою програмної панелі управління.
 
Транслюйте інтерв'ю наживо
ATEM Mini чудово підходить для інтерв'ю. Завдяки компактним розмірам відеомікшер можна легко розмістити навіть в невеликих студіях, а при підключенні декількох камер можна отримати кілька ракурсів зображення, в тому числі загальний і великий плани. Моделі ATEM Mini Pro і ATEM Mini Extreme додатково підтримують стрімінг в реальному часі на таких платформах, як YouTube і Facebook.
 
Можливість підключення до 8 камер
Наявність 4 або 8 HDMI-входів ( залежності від моделі) дозволяє використовувати відповідну кількість відеокамер. Вони оснащені досить якісною оптикою і мають кращу чутливість в умовах слабкого освітлення. Якщо підключені відео джерела створюють зображення в різних форматах, мікшер виконує їх синхронізацію, забезпечуючи сумісність з широким рядом обладнання. Крім того, знімальна техніка з HDMI-інтерфейсом часто дає можливість встановлювати різні об'єктиви - ширококутні для загальних планів і трансфокатори для великих планів. Завдяки цьому при роботі над театральними та шкільними постановками, музичними кліпами і весільними фільмами легко отримати матеріал професійного рівня.
 
Виходи до відео HDMI та вебкамери USB
Щоб отримати максимально високу ступінь сумісності, всі моделі ATEM Mini оснащені USB-портом. Це означає, що при підключенні до комп'ютера, можна працювати з будь-яким відео програмним забезпеченням. ПЗ розпізнає вхідний сигнал як просту вебкамеру, хоча це насправді це мікшер для прямої трансляції. Це дозволяє повноцінно працювати з будь-яким відео програмним забезпеченням для отримання відео з чіткістю до 1080HD. Завдяки цьому його можна використовувати для професійного показу презентацій за допомогою додатків Zoom, Microsoft Teams і Skype. Крім того, передбачена підтримка програм Open Broadcaster і XSplit Broadcaster.
 
Прямий ефір через Ethernet на ATEM Mini Pro
Моделі ATEM Mini Pro і ATEM Mini Extreme дозволяють вести трансляцію апаратним способом через порт Ethernet. Щоб почати показ на YouTube, Facebook або Twitch, потрібно лише обрати платформу з сервером і ввести ключ стрімінгу. У програмі ATEM Software Control є розкладки для налаштування стрімінгу та відображенням його статусу на багатовіконному екрані.  Значення Мбіт / с (індикатор швидкості передачі даних) показує швидкість інтернету, необхідну для даного відеоформату. Якщо потрібно налаштувати додаткові сервіси, можна змінити відповідні настройки в файлі XML.
 
Підключення телефонів з 5G або 4G для мобільного інтернету
При стрімінгу з точки за межами студії або для створення резервної копії для основного підключення до мережі Ethernet можна використовуват 5G- або 4G-смартфон на платформі Apple або Android.  Ця функція підтримується на моделях ATEM Mini Pro и ATEM Mini Extreme. Телефон, підключеній через порт USB, буде виявлено автоматично, а мікшер ATEM забезпечить його живлення. Таким чином, ATEM Mini Pro и ATEM Mini Extreme стають ідеальним рішенням для мобільного підключення.
 
Прямий запис на USB за допомогою ATEM Mini Pro
ATEM Mini Pro і ATEM Mini Extreme підтримують прямий запис на USB-диски. Це означає дуже довгі записи тих самих H.264 відеофайлів із аудіо AAC, які були трансльовані, тому їх можна безпосередньо завантажувати на будь-який вебсайт із відео, такі як YouTube або Vimeo. При підключенні мікшера до USB або Blackmagic MultiDock можна використовувати кілька накопичувачів. У цьому випадку запис буде тривати безперервно. Налаштування запису та вибір диска здійснюється в програмному забезпеченні ATEM, де також у вбудованому багатовіконному моніторингу є функція - перегляд стану запису. В конфігурації з камерами Blackmagic Pocket Cinema додатково доступна опція їх запуску.
 
Монтаж контенту наживо окремою ISO програмою
ATEM Mini Pro ISO и ATEM Mini Extreme ISO дозволяють одночасно вести записи програми та чистих сигналів з усіх входів, щоб надалі виконати монтаж матеріалу прямої трансляції.  Відео містить теги таких метаданих, як синхронізований тайм-код і номер камери.  Завдяки цьому після закінчення стрімінгу можна підготувати нову передачу зі зміною колірної схеми, додавання ефектів і графіки, а також створити професійний звуковий ремікс.
 
Редагування живого ефіру в DaVinci Resolve
ATEM Mini Pro ISO и ATEM Mini Extreme ISO дозволяють легко зберігати проектний файл DaVinci Resolve. Будуть завантажені усі перемикання, переходи та графіка із мультимедійної бібліотеки. Це означає, що можна точно налаштувати точки редагування або навіть повністю замінити окремі кадри.  Додатково передбачена повторна прив'язка до файлів камери в Blackmagic RAW для професійної корекції кольору та обробки в Ultra HD.
 
 

Blackmagic ATEM Mini Extreme (SWATEMMINICEXT) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Відеомікшери А також інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Відеомікшери за собівартістю. Щоб вам простіше було підібрати Відеомікшери, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Blackmagic і Ви побачите список з Відеомікшери Blackmagic. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Blackmagic. З'явилися при покупці Blackmagic ATEM Mini Extreme (SWATEMMINICEXT) Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Одесі максимально швидко.

Характеристика:
Типы эффектов 2 x DVE
4 x Luma Key
4 x Chroma Key
Графическая память 20 Изображения
Последующие ключи 2 x Chroma, Luma, DVE
Аудио микширование 2-канальное микширование
Тип переключения Кнопка, программное обеспечение
Разрешение обработки 1080p
Количество источников видеовхода 8
Разъемы видеовхода 8 разъемов HDMI
Формат входного видео HDMI (10-битный 4: 2: 2 YUV)
1080p: 23,98 / 24/25 / 29,97 / 30/50 / 59,94 / 60 кадров в секунду
1080i: 50 / 59,94 / 60 кадров в секунду
720p: 50 / 59,94 / 60 кадров в секунду
Разъемы аудиовхода 2 x 1/8 дюйма / 3,5 мм TRS стерео, аналоговое гнездо
Входной аудиоформат Аналоговый
Встроенный аудиовход HDMI: 2 канала (на каждый вход)
Каналы вывода видео 2
Разъемы видеовыхода 2 порта HDMI
Формат выходного видео HDMI (10-битный 4: 2: 2 YUV)
1080p: 23,98 / 24/25 / 29,97 / 30/50 / 59,94 / 60 кадров в секунду
Разъемы аудиовыхода 1 x 1/8 дюйма / 3,5 мм TRRS, стерео, аналоговое гнездо для наушников / микрофона
Встроенный аудиовыход HDMI: 2-канальный
Размеры 36,98 x 13,64 x 3,96 см
Масса 1,23 кг