Hoya Variable Density II 82mm

Код товару: С000011522
Фото: Hoya Variable Density II 82mm

У наявності

Ціна: 6 930 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

       

 

HOYA Variable Density II - це нейтральний фільтр зі змінною щільністю від 1.5 до 9 ступенів експозиції (ND3-ND400).
 
На відміну від попередньої моделі HOYA Variable Density полягає в удосконаленій оправі, у якої з'явився спеціальний важіль, що полегшує використання фільтра.
 
Чому нейтральні фільтри важливі
- Фільтри зі змінною щільністю мають широке поширення, т.к. можуть замінити цілий набір нейтральних фільтрів із постійною щільністю та дозволяють динамічно керувати інтенсивністю світлового потоку в заданому інтервалі.
- При фотозйомці фільтри дозволяють знизити світловий потік, тим самим не вдаючись до зменшення витримки, коли це може не співпадати з баченням фотографа. Або коли витримка не може бути зменшена через обмеження камери.
- Також фільтри можуть зберегти гарний бік у світлу погоду, не вдаючись до зменшення діафрагми.
- У відеозйомці дуже важливо керувати витримкою, яка повинна бути в кореляції з частотою кадрів. Для отримання оптимальних результатів вона повинна бути вдвічі коротша за частоту кадрів. Це пов'язано з тим, що, на відміну від фотозйомки, занадто коротка витримка може створювати дуже чіткі кадри, перехід між якими на кінцевому відео може виглядати смиканим і неприємним для сприйняття.
- Зображення нижче показує, що будь-який відеоролик складається із послідовності нерухомих зображень.
- При низькій швидкості затвора кожне нерухоме зображення буде розмитим, але у відеопослідовності виглядатиме плавним. І навпаки, більш висока швидкість затвора дозволить зафіксувати об'єкт різким, але у відеоряді всі об'єкти будуть здаватися розділеними, створюючи різкий і неприродний рух.
- Фільтри зі змінною щільністю дозволяють динамічно керувати витримкою, дозволяючи отримати природний та плавний рух.
 
Сумісність із кришкою об'єктива
Через особливу конструкцію фільтра HOYA Variable Density II до нього можна кріпити кришку об'єктива на один розмір більше, ніж розмір самого фільтра. Наприклад, на HOYA Variable Density II 77mm можна кріпити кришку об'єктива 82 мм.
 
Переваги
Для довгих витримок
Фільтр HOYA Variable Density II дозволяє вільно змінювати витримку відповідно до бажаного ефекту, залишаючи при цьому постійне значення діафрагми. Ефективний для розмиття руху, наприклад, під час зйомки водоспадів, автомобілів або розмиття динамічного фону за нерухомим об'єктом.
 
 
Для відкритої діафрагми
Дозволяє використовувати більш відкриту діафрагму в умовах надмірного освітлення для зменшення глибини різкості.
 
Без переекспонування
Навіть при витримці 1/8000 сек. при відкритій діафрагмі f/1.4 або f/1.2 може виникнути переекспонування. З фільтром HOYA Variable Density II можна уникнути цих проблем, скоригувавши світловий потік.
 
   
 
Для зйомки відео з кінематографічним ефектом
Фільтр із змінною щільністю незамінний для відеоблогерів та професійних творців відеоконтенту, т.к. дозволяє динамічно підлаштовуватися під мінливі світлові умови зйомок.
 
 
 
 

Hoya Variable Density II 82mm - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Hoya і перед вами будуть Фільтри Hoya. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Tamron. З'явилися при покупці Hoya Variable Density II 82mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Олександрії в швидкі терміни.

Артикул виробника 0024066069931
Тип Світлофільтри
Тип світлофільтру Нейтрально-сірий
Діаметр фільтра 77 мм
Серія Змінна щільність
Країна виробництва Японія
Країна реєстрації бренду Японія