Benro Gamma Z10 фотосумка

Код товару: С000011727
Фото: Benro Gamma Z10 фотосумка

У наявності

Ціна: 990 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фотосумка Benro Gamma Z10 розроблена спеціально для транспортування цифрових фотоапаратів. Функціональна трикутка обладнана верхнім широким клапаном, який оберігає блискавки від дощу та снігу. З внутрішньої сторони клапана знаходиться сітчаста кишеня для карт пам'яті, світлофільтрів, очищувача.
 
Для фототехніки призначено основне досить велике відділення сумки Benro Gamma Z10 камера завантажується об'єктивом вниз. Зовнішня кишенька застосовується для зберігання та транспортування різних невеликих аксесуарів.
 
Для перенесення модель можна надійно зафіксувати та поясному ремені. Також для перенесення призначений плечовий ремінь та ручка.
 
Характеристики:
Призначення: Для цифрових фотоапаратів
Матеріал:Текстиль
Вага: 300 г
 
 

Benro Gamma Z10 фотосумка - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно купити Сумки для фото-відео техніки або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із каталогу Сумка на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Сумка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Benro і Ви побачите всі необхідні Сумки для фото-відео техніки Benro. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Delsey. З'явилися під час замовлення Benro Gamma Z10 фотосумка Запитайте наших менеджерів. Посилку отримаєте Костянтинівці в необхідні терміни.

Характеристики:
Призначення: Для цифрових фотоапаратів
Матеріал:Текстиль
Вага: 300