Benro Gamma Z10 фотосумка

Код товару: С000011727
Фото: Benro Gamma Z10 фотосумка

У наявності

Ціна: 935 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фотосумка Benro Gamma Z10 розроблена спеціально для транспортування цифрових фотоапаратів. Функціональна трикутка обладнана верхнім широким клапаном, який оберігає блискавки від дощу та снігу. З внутрішньої сторони клапана знаходиться сітчаста кишеня для карт пам'яті, світлофільтрів, очищувача.
 
Для фототехніки призначено основне досить велике відділення сумки Benro Gamma Z10 камера завантажується об'єктивом вниз. Зовнішня кишенька застосовується для зберігання та транспортування різних невеликих аксесуарів.
 
Для перенесення модель можна надійно зафіксувати та поясному ремені. Також для перенесення призначений плечовий ремінь та ручка.
 
Характеристики:
Призначення: Для цифрових фотоапаратів
Матеріал:Текстиль
Вага: 300 г
 
 

Benro Gamma Z10 фотосумка - на сайті інтернет-магазину АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Сумки для фото-відео техніки або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Сумка з вигодами для бюджету Щоб правильно вибрати Сумка, Скористайтеся навігацією. Введіть: Benro і перед вами відкриються всі необхідні для вас Сумки для фото-відео техніки Benro. Як бачите, все досить просто. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими брендами, наприклад Benro. З'явилися при виборі Benro Gamma Z10 фотосумка Питання можна прояснити у наших менеджерів. Фототовари можна отримати в Житомирі у стислі строки.

Характеристики:
Призначення: Для цифрових фотоапаратів
Матеріал:Текстиль
Вага: 300