Lexar 128GB Professional CFexpress Type B (GOLD Series) LCFX10-128CRB

Код товару: С000011927
Фото: Lexar 128GB Professional CFexpress Type B (GOLD Series) LCFX10-128CRB

У наявності

Ціна: 8 350 грн

Гарантія

60 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Знімайте високоякісні зображення, а також необроблені відео 4K і Full HD за допомогою професійної карти пам’яті CFexpress Type-B на 128 ГБ від Lexar . Розроблена для використання можливостей камер наступного покоління, ця карта використовує протоколи PCI Express 3.0 і NVMe для забезпечення високої швидкості, довговічності та надійності. Ця карта забезпечує швидкість читання до 1750 МБ/с і швидкість запису до 1000 МБ/с, обидва вони допомагають підвищити швидкість передачі даних між карткою та комп’ютером, а також прискорити робочий процес.
 
Ця карта оптимізована для Panasonic S1 і SR1. Очікується підтримка Canon C500 Mark III.
 
Будь ласка, зверніть увагу, що ця картка CFexpress Type-B сумісна лише з пристроями, які підтримують формат CFexpress, і вищезазначені швидкості передачі можуть бути кращими, якщо використовувати пристрій для зчитування карток CFexpress Type-B. Крім того, ця карта може бути несумісною з пристроями Sony CFexpress.
 
Загальні характеристики
- Використовується PCIe 3.0 і NVMe для забезпечення швидкості читання до 1750 МБ/с і швидкості запису до 1000 МБ/с
- Високошвидкісна передача файлів з карти пам'яті на комп'ютер значно прискорить процес обробки відеофайлів
 
 

Lexar 128GB Professional CFexpress Type B (GOLD Series) LCFX10-128CRB - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Карти пам'яті А також інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із пропозицій Карта пам'яті на кращих умовах. Щоб максимально просто підібрати Карта пам'яті, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Lexar і перед вами будуть Карти пам'яті Lexar. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Transcend. Якщо виникли під час підбору Lexar 128GB Professional CFexpress Type B (GOLD Series) LCFX10-128CRB Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари отримаєте Чернігові максимально швидко.

Тип картки
CFexpress Тип B
Ємність зберігання
128 ГБ
Тип
PCI-Express 3.0
Швидкість читання
Максимальна: 1750 МБ/с
Швидкість запису
Максимальна: 1000 МБ/с
Робоча температура
Від 14 до 158°F / від -10 до 70°C
Температура зберігання
Від -40 до 185°F / від -40 до 85°C
Сертифікати
FCC, VCCI, CE, RoHS, C-Tick