Hoya 67mm Fusion One Protector

Код товару: С000011971
Фото: Hoya 67mm Fusion One Protector

У наявності

Ціна: 1 739 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Hoya Fusion ONE покликана замінити давно продану серію HOYA PRO1D, яка широко використовується аматорами та професійними фотографами в усьому світі. Слово «ONE» в назві цієї серії залишилося як спадщина HOYA PRO1D, на згадку про її внесок у творчість фотографів, з вірою в те, що ця нова серія буде служити ще багато десятиліть вперед.

HOYA FUSION ONE приєднується до лінійки фільтрів HOYA з поєднанням усіх високо цінних основних характеристик, таких як багатошарове покриття, надвисока пропускна здатність світла, високоякісне оптичне скло та низькопрофільна рамка, а також нова стійкість до плям. і водовідштовхувальне покриття, яке відповідає новим стандартам у галузі фотографічних оптичних аксесуарів. Рекомендується як для аматорів, так і для професійних фотографів.

Основні риси:

  • 18 шарів покриття забезпечують надвисоку світлопроникність
  • Стійкий до плям - захищає від відбитків пальців і плям
  • Водовідштовхувальний - фільтр легко підтримувати в чистоті
  • Професійне оптичне скло HOYA
  • Ексклюзивна цільна низькопрофільна рамка фільтра HOYA з передньою різьбою фільтра

В коробці:

  • Фільтр Hoya Fusion ONE Protector

 

Hoya 67mm Fusion One Protector - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас інтернет магазин АВС Фото. З каталогу підберіть Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Hoya і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Hoya. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Якщо виникли під час підбору Hoya 67mm Fusion One Protector Запитайте нашого менеджера. Товари отримаєте Львові в потрібні терміни.

Технічні характеристики
- Серія: FUSION ONE;
- Тип світлофільтра: захисний Protector;
- Діаметр фільтра: 67 мм;
- Кількість шарів просвітління: 18 (по 9 з кожного боку);
- Тип скла: оптичне;
- Товщина оправи: 5 мм;
- Захист: від відбитків пальців і плям.