Godox RFT-05 60 см

Код товару: С000012115
Фото: Godox RFT-05 60 см

У наявності

Ціна: 768 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Відбивач 5-в-1: напівпрозорий, білий, срібний, золотий, чорний.
 
Розсіювач (напівпрозорий) - застосовується для зменшення яскравості і пом'якшення світла, що падає на об'єкт, що знімається. У яскравий сонячний день розсіювач стає незамінним інструментом. Дозволяє перетворити світловий потік від точкового джерела світла (спалаху) в більш м'який, відповідний для зйомки портретів. Так само може працювати на відображення, при цьому він дає дуже м'яку, глуху підсвічування об'єкта.
 
Білий - використовується для підсвічування тіньової сторони об'єкта, не змінює кольорову температуру відбиваного світла. Зручний при зйомці відео.
 
Сріблястий - дає більш яскравий і жорсткий відбите світло, в порівнянні з білим відбивачем. Незамінний в хмарну погоду.
 
Золотий - за інтенсивністю можна порівняти з срібним відбивачем, але на відміну від останнього надає відбитому світлі теплий відтінок. Використовується для імітації сонячного світла.
 
Чорна сторона відбивача використовується для виключення об'єкта із зони освітленості. Так само дозволяє додати тіней на об'єкт, що знімається при надмірно рівномірному освітленні сцени.

Godox RFT-05 60 см - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Відбивачі А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Відбивач за ринковими розцінками? Щоб точно підібрати Відбивач, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Відбивачі Godox. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Godox. Виникли при замовленні Godox RFT-05 60 см Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Сумах найшвидше.

Характеристики
Виробник- Godox
Вид відбивача - 5 в 1
Розмір - 60х60 см