Godox Collapsible Reflector Disc 5-in-1 80cm (RFT-05-8080)

Код товару: С000011634
Фото: Godox Collapsible Reflector Disc 5-in-1 80cm (RFT-05-8080)

Нема в наявності

Ціна: 630 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Відбивач 5-в-1: напівпрозорий, білий, срібний, золотий, чорний.

Розсіювач (напівпрозорий) - застосовується для зменшення яскравості і пом'якшення світла, що падає на об'єкт, що знімається. У яскравий сонячний день розсіювач стає незамінним інструментом. Дозволяє перетворити світловий потік від точкового джерела світла (спалаху) в більш м'який, відповідний для зйомки портретів. Так само може працювати на відображення, при цьому він дає дуже м'яку, глуху підсвічування об'єкта.

Білий - використовується для підсвічування тіньової сторони об'єкта, не змінює кольорову температуру відбиваного світла. Зручний при зйомці відео.

Сріблястий - дає більш яскравий і жорсткий відбите світло, в порівнянні з білим відбивачем. Незамінний в хмарну погоду.

Золотий - за інтенсивністю можна порівняти з срібним відбивачем, але на відміну від останнього надає відбитому світлі теплий відтінок. Використовується для імітації сонячного світла.

Чорна сторона відбивача використовується для виключення об'єкта із зони освітленості. Так само дозволяє додати тіней на об'єкт, що знімається при надмірно рівномірному освітленні сцени.

Godox Collapsible Reflector Disc 5-in-1 80cm (RFT-05-8080) - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Відбивачі або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Відбивач за економною ціною? Щоб правильно підібрати Відбивач, за допомогою навігації. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Відбивачі Godox. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при підборі Godox Collapsible Reflector Disc 5-in-1 80cm (RFT-05-8080) Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Дніпропетровське своєчасно.