Godox V1Pro-C (Canon)

Код товару: С000012352
Фото: Godox V1Pro-C (Canon)

У наявності

Ціна: 11 900 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Спалах накамерний Godox V1Pro C TTL для Canon
 
V1Pro долає традиційні обмеження у зйомці з накамерними спалахами. Завдяки інноваціям, які є передовими у своєму класі, V1Pro дозволяє зробити до 100 безперервних кадрів до спрацювання теплового захисту. Спеціально розроблений модуль SU-1, що від'єднується, підвищує універсальність спалаху, дозволяючи V1Pro використовувати додаткове заповнювальне джерело світла для задоволення різних творчих потреб у будь-яких сценаріях зйомки.
 
До 100 серійних знімків на повній потужності
Пориньте у неосяжний світ творчості зі спалахом Godox V1Pro, який переосмислює можливості фотографії. Звільнившись від обмежень теплового захисту, V1Pro здатна робити разючі серії спалахів — до ста послідовних спрацьовувань на повній потужності, щоб ви не пропустили жодного захоплюючого моменту.
 
Винесений спалах SU-1, що заповнює
Компанія Godox розробила революційний знімний компонент заповнюючого світла SU-1, що дозволяє спалаху V1Pro виконувати функції як малюючого, так і заповнюючого джерела світла. Універсальний та маневрений, він повністю відповідає вимогам динамічної зйомки. Знімна конструкція дозволяє зняти додатковий модуль і зробити спалах легшим, коли це необхідно.
 
Зручна зарядка
Спалах V1Pro працює від акумулятора, який можна заряджати за допомогою зарядного пристрою Type-C або оригінального зарядного пристрою VC26 (купується окремо). Спалах можна легко підготувати до роботи без шкоди для ефективності та навколишнього середовища.
 
Конвертація TTL/M однією кнопкою
Легко переносьте настройки експозиції між TTL та ручним режимом одним натисканням кнопки. Будь то динамічні події або спокійна зйомка, за допомогою V1Pro ви зможете впевнено отримати результат у будь-яких умовах.
 
Не боїться ні часу, ні швидкості
Модель V1Pro оснащена додатковим роз'ємом для підключення до батарейного блоку Godox PB960, що дозволяє використовувати зовнішні джерела живлення та забезпечує додаткову впевненість під час активних зйомок на локації. Спалах впевнено справляється зі швидкісною серійною зйомкою і має велику витривалість, гарантуючи, що ви отримаєте переважаючий очікування знімок.
 
Рівномірний, м'який, стабільний світловий ефект
Кругла форма головки спалаху забезпечує природний, рівномірний та м'який світловий ефект. Кругла світлова пляма з плавними світлотіньовими переходами поєднує в собі високу точність кольору і стабільну колірну температуру при кожному спалаху.
 
Пілотне постійне світло
Доведіть до досконалості ваше розташування освітлення за допомогою світлодіодного пілотного світла. Завдяки 10-рівневому регулюванню яскравості забезпечується точність освітлення кожної деталі у кадрі.
 
Бездротове управління
V1Pro повністю сумісна з системою бездротового керування Godox X з передачею та прийомом сигналу на частоті 2.4ГГц, що дозволяє легко інтегрувати її в наявну у вас систему спалахів Godox. Створюйте свої унікальні світлові історії за допомогою різноманітного набору обладнання.
 
Великий кут обертання головки
Завдяки широкому діапазону кутів повороту по горизонталі від 0° до 330° та по вертикалі від -7° до 120°, V1Pro дозволяє легко робити зйомку з відбитим світлом та здійснювати будь-які інші техніки зйомки простим поворотом освітлювальної головки.
 
Досвід — фундамент для досягнення успіху
Завдяки комплексній модернізації конструкції головки спалаху забезпечується довговічність та стабільна якість світла. Від новачка до професіонала V1Pro стане вашим супутником на всьому шляху фотографа.
 
Повна сумісність з аксесуарами Godox
V1Pro сумісна з усіма аксесуарами Godox для спалахів із круглими головками, що відкриває шлях до безмежної творчості. Досліджуйте, експериментуйте та розширюйте можливості своєї фотозйомки.
 
Комплектація
Накамерний спалах V1Pro C *1
Чохол *1
Зовнішній спалах SU-1 знімний *1
Литієвий акумулятор *1
Підставка для накамерного спалаху *1
Кабель для заряджання USB-C *1
Зарядний пристрій *1
 

Godox V1Pro-C (Canon) - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Спалахи або інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Спалах зі знижками? Щоб максимально просто підібрати Спалах, за допомогою навігації. Введіть: Godox і перед вами будуть усі Спалахи Godox. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів сумнівів бути не може Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі Godox V1Pro-C (Canon) Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Черкасах максимально швидко.

Технічні характеристики

Модель V1Pro C
Сумісні камери Canon EOS (E-TTLII)
Потужність 76 Дж
Кут підсвічування від 28 до 105 мм
Автоматичний зум (кут підсвічування вибирається автоматично залежно від фокусної відстані об'єктива та розміру зображення)
Ручний зум
Нахил головки спалаху: від 0˚до 330˚ горизонтально та від -7˚ до 120˚ вертикально
Тривалість імпульсу Від 1/300 до 1/20000 секунди
Керування експозицією спалаху
Система керування експозицією спалаху E-TTL II та ручний спалах
Компенсація спалаху (FEC) Ручна FEC та FEB: ±3 ступені з кроком 1/3 (Ручна FEC та FEB можуть комбінуватися)
Блокування експозиції Кнопкою <FEL> або <*>
Режим синхронізації Високошвидкісна синхронізація (до 1/8000 секунди), синхронізація за першою шторкою, синхронізація за другою шторкою
Режим стробоскопа Є (до 100 імпульсів, 199 Гц)
Дистанційне керування спалахом
Режими дистанційного керування спалахом Режим провідного спалаху (Transmitter), режим спалаху (Reciever), вимк. (Off)
Кількість груп передавача V1Pro C: A, B, C, D
V1Pro N: M, A, B, C
V1Pro S: M, A, B, C
V1Pro F: M, A, B, C
V1Pro O: M, A, B, C
Кількість груп приймача A, B, C, D, E (група E керується системою синхронізації Godox X)
Радіус передачі сигналу (приблизно) 100 м
Кількість каналів 32 (1~32)
ID OFF/01~99
Моделуючий спалах Запускається кнопкою перегляду глибини різкості на фотокамері
Підсвічування автофокусу
Ефективна відстань (приблизно) У центрі: 0,6-10м
По краях: 0,6-5м
LED пілотна лампа
Потужність 2 Вт
Колірна температура пілотної лампи 3300К±200К
Електроживлення
Джерело живлення 7,2В/2980 мАг
Час перезаряджання Приблиз. 1,5 с.
Зелений LED індикатор сигналізує про готовність спалаху
Кількість імпульсів на повній потужності Близько 500
Енергозбереження Автоматичне відключення після 90 секунд бездіяльності (60 хвилин у режимі спалаху)
Методи синхронізації «гарячий черевик», гніздо для синхрокабеля 2,5мм
Колірна температура 5600±200К
Розміри
Розміри корпусу 156х76х124 мм
Вага нетто без урахування акумулятора 466 г
Вага нетто з акумулятором 580 г