Godox V1C TTL (Canon)

Код товару: С000009414
Фото: Godox V1C TTL (Canon)

У наявності

Ціна: 7 752 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Спалах Godox V1-C для Canon  – це флагманська модель у лінійці накамерних спалахів Godox. Тут зібрано все найкраще: кругла голова з магнітним кріпленням для аксесуарів, LED-лампа пілотного світла, висока потужність імпульсу, зручний надійний черевик на клямці, вбудований приймач-передавач системи Godox X і нарешті довга робота та коротка перезарядка за рахунок власного літієвого акумулятора.
 
Переваги круглої голови
 
Перша відмінність Godox V1 від усіх старих спалахів Godox – це кругла форма імпульсної голови. Вона забезпечує рівну світлову пляму круглої форми, в якій, на відміну від звичайних спалахів, не промальовується лампа. Також кругла голова оснащена пілотним LED світлом, яке допомагає в складних знімальних умовах. Кругла голова дозволяє використовувати магнітні модифікатори світла  Godox AK-R1  та за секунди змінювати характер освітлення, що дозволяє виявляти креативність навіть на швидких репортажах. Модифікатори швидко кріпляться, знімаються та комбінуються між собою.
Поворотний механізм голови теж змінився в порівнянні з  Godox V860II- C , тепер спалах відкидається назад на більший кут – корисно для роботи на відбиття від стіни ззаду.
 
Новий акумулятор - новий стандарт
 
Літієва батарея в Godox V1 нового типу. Більше немає батарейного відсіку, акумулятор просто вставляється спалаху і фіксується на клямці. Але головна зміна – зменшення напруги з 11.1V до 7.2V. Це трохи знизило ємність акумулятора, але не ефективність! Тепер з одного акумулятора можна зняти 480 пихи, але швидкість перезарядки стала швидше - не більше 1.5 секунд на повній потужності. Зате через зниження напруги тепер можна використовувати більш компактну та зручну зарядку! У комплект зі спалахом йде супер компактний зарядний пристрій із роз'ємом USB Type-C. Батарейка не випадає з нього, можна швидко заряджати від павербанку навіть на ходу! При цьому акумулятор заряджається від 0 до 100% трохи більше, ніж за годину.
 
Огляд Godox V1 та відео інструкція до спалахів Godox V1
 
Godox V1C підтримує TTL, HSS до 1/8000 секунд, синхронізацію по задній шторці при використанні будь-яких камер Canon, дзеркальних і бездзеркальних, включаючи моделі без центрального контакту. При виході нових камер сумісність при необхідності додається прошивками.
Провідне число – GN60. Потужність спрацьовування налаштовується з точністю до 1/10 стопа, мінімальна – 1/256 потужності.
Нарешті, у Godox V1-C з'явилася функція TCM, яка переводить спалах з режиму TTL в ручний М, при цьому копіюючи потужність останнього спрацьовування. Ця функція дозволяє швидко отримати зразкове налаштування за допомогою TTL і далі продовжити працювати в мануалі.
 
Godox X – найкраща система радіосинхронізації на ринку
 
Спалах має вбудований приймач системи Godox Wireless X. При установці на камеру, Godox V1C може використовуватися як синхронізатор та керувати іншими спалахами Godox. Інтерфейс керування спалахами в режимі майстра тут значно оновлений і став набагато зручнішим. Як ведена, спідлайт чудово працює в парі з синхронізаторами  Godox X2T- C Godox XPro- C  та  Godox X1T- C . З передавача можна управляти потужністю, працювати в TTL, мульти-режимі та мануалі, включати пілотне світло V1, змінювати зум спалаху тощо.
Зверніть увагу, що через форму голови спалах неможливо встановити кріплення S-Type. Godox випустив нове кріплення зі збільшеним отвором для спалаху та іншими покращеннями - воно скоро з'явиться у продажу!
 

Godox V1C TTL (Canon) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Спалахи та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн магазин АВС Фото. З асортименту підберіть Спалах З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Спалах, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і перед вами з'явиться Спалахи Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Sony. З'явилися під час підбору Godox V1C TTL (Canon) Запитайте наших фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Слов'янське найшвидше.

 • Кріплення: гарячий черевик
   
 • Потужність: 76 Дж
   
 • Контроль експозиції: P-TTL/ручний
   
 • Підтримка TTL: є
   
 • Сегмент покриття: 28-105 мм, мануальний зум, Авто зум. 
   
 • Тривалість спалаху: 1/300 до 1/20000 с
   
 • Нахил голови: горизонтальне переміщення головки від 0 до 330 ° і вертикальне - від -7 до 120 °
   
 • Час перезаряджання: 1.5 сек
   
 • Виправлення експозиції: від -3 EV до +3 EV (з кроком 1/3 EV)
   
 • Режим синхронізації: високошвидкісна синхронізація (до 1/8000 секунд), синхронізація за першою шторкою, синхронізація за другою шторкою
   
 • Індикатор готовності: є
   
 • Синхронізація: радіо, за імпульсом
   
 • Бездротове керування: 32 канали (4 групи)
   
 • Живлення: 7.2В/2600мАч літій-іонна батарея
   
 • Розміри: 76/93/197 мм
   
 • Вага: 530 гр з акумулятором