Marumi теле 30mm 2.0х

Код товару: 10196
Фото: Marumi теле 30mm  2.0х

У наявності

Ціна: 850 686 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тіл конвертер Marumi 2.0х застосовується для збільшення фокусної відстані об'єктива фото або відеокамери в 2 рази.
Теле конвертер Marumi 2.0х відрізняється двостороннім багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні конвертера і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Підходить для більшості цифрових та аналогових фото та відеокамер. При використанні відповідного перехідного кільця тіло конвертер Marumi 2.0х можна використовувати на об'єктивах різного діаметра.
Тіл конвертер Marumi 2.0х незамінний при зйомці віддалених об'єктів - в горах, на морі, для зйомки дикої природи.
 

Marumi теле 30mm 2.0х - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Конвертори А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Конвертор З вигодами для себе? Щоб правильно вибрати Конвертор, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Конвертори Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не переживати. Всі фототовари з каталогу випускають відомі виробники, наприклад Lensbaby. Якщо з'явилися при купівлі Marumi теле 30mm 2.0х Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення отримаєте Кривому Розі якомога швидше.