Marumi теле 30mm 2.0х

Код товару: 10196
Фото: Marumi теле 30mm  2.0х

У наявності

Ціна: 850 750 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тіл конвертер Marumi 2.0х застосовується для збільшення фокусної відстані об'єктива фото або відеокамери в 2 рази.
Теле конвертер Marumi 2.0х відрізняється двостороннім багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні конвертера і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Підходить для більшості цифрових та аналогових фото та відеокамер. При використанні відповідного перехідного кільця тіло конвертер Marumi 2.0х можна використовувати на об'єктивах різного діаметра.
Тіл конвертер Marumi 2.0х незамінний при зйомці віддалених об'єктів - в горах, на морі, для зйомки дикої природи.
 

Marumi теле 30mm 2.0х - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Конвертори або інші фототовари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Конвертор за доступною ціною. Щоб запросто підібрати Конвертор, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Конвертори Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі фірми, наприклад Lensbaby. Виникли при виборі Marumi теле 30mm 2.0х Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення можна отримати Луцьку без затримок.