Marumi теле 43mm 2.0х

Код товару: 10197
Фото: Marumi теле 43mm  2.0х

У наявності

Ціна: 988 694 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Теле конвертер Marumi 2.0х застосовується для збільшення фокусної відстані об'єктива фото або відеокамери в 2 рази.
Теле конвертер Marumi 2.0х відрізняється двостороннім багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні конвертера і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Підходить для більшості цифрових та аналогових фото та відеокамер. При використанні відповідного перехідного кільця тіло конвертер Marumi 2.0х можна використовувати на об'єктивах різного діаметра.
Теле конвертер Marumi 2.0х незамінний при зйомці віддалених об'єктів - в горах, на морі, для зйомки дикої природи.
 
 
 
 

Marumi теле 43mm 2.0х - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Конвертори або інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. З каталогу підберіть Конвертор за прийнятною ціною? Щоб запросто підібрати Конвертор, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і Вам будуть показані всі Конвертори Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. В якості товарів можна бути повністю впевненими Товари, які можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Sigma. Виникли при покупці Marumi теле 43mm 2.0х Питання можна задати нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Україні своєчасно.