Marumi теле 43mm 2.0х

Код товару: 10197
Фото: Marumi теле 43mm  2.0х

У наявності

Ціна: 988 770 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Теле конвертер Marumi 2.0х застосовується для збільшення фокусної відстані об'єктива фото або відеокамери в 2 рази.
Теле конвертер Marumi 2.0х відрізняється двостороннім багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні конвертера і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Підходить для більшості цифрових та аналогових фото та відеокамер. При використанні відповідного перехідного кільця тіло конвертер Marumi 2.0х можна використовувати на об'єктивах різного діаметра.
Теле конвертер Marumi 2.0х незамінний при зйомці віддалених об'єктів - в горах, на морі, для зйомки дикої природи.
 
 
 
 

Marumi теле 43mm 2.0х - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Конвертори А також інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Конвертор з вигодами для бюджету Щоб запросто підібрати Конвертор, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Конвертори Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Marumi. Виникли при виборі Marumi теле 43mm 2.0х Запитайте нашого менеджера. Доставка проводиться Броварах без затримок.