Marumi теле 43mm 2.0х

Код товару: 10197
Фото: Marumi теле 43mm  2.0х

У наявності

Ціна: 988 735 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Теле конвертер Marumi 2.0х застосовується для збільшення фокусної відстані об'єктива фото або відеокамери в 2 рази.
Теле конвертер Marumi 2.0х відрізняється двостороннім багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні конвертера і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Підходить для більшості цифрових та аналогових фото та відеокамер. При використанні відповідного перехідного кільця тіло конвертер Marumi 2.0х можна використовувати на об'єктивах різного діаметра.
Теле конвертер Marumi 2.0х незамінний при зйомці віддалених об'єктів - в горах, на морі, для зйомки дикої природи.
 
 
 
 

Marumi теле 43mm 2.0х - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Конвертори або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Конвертор на вигідних умовах. Щоб максимально просто підібрати Конвертор, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Конвертори Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фототовари з каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад Lensbaby. З'явилися при виборі Marumi теле 43mm 2.0х Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Надсилання проводиться в Івано-Франківську в швидкі терміни.